Od informacji o śmierci Mac Millera mija właśnie tydzień i nadal trudno pogodzić się z myślą, że 26-letniego rapera nie ma już wśród nas. Nadal też nie jest znana dokłada przyczyna śmierci Amerykanina, choć w tej sprawie cały czas pojawiają się kolejne doniesienia. Policja ustala nadal ustala, czy w momencie zgonu nie było w domu Mac Millera (gdzie został odnaleziony) osób trzecich. A kolejnym tropem jest nagranie, jakie opublikował serwis TMZ. Jest to zapis rozmowy, podczas której ktoś próbuje wezwać karetkę. Po głosie słychać, że jest bardzo zdenerwowany, a jedno ze zdań, jakie wypowiada, to „pospieszcie się”, a następnie rozłącza się. Służby sprawdzają, czy była to osoba, które znalazła nieżyjącego już rapera, czy może ktoś inny.

Ariana Grande żegna się z Mac Millerem wzruszającym wpisem na Instagramie

Śmierć Mac Millera w sieci opłakiwało mnóstwo osób z branży muzycznej, m.in. Chance The Rapper, Kid Cudi, G-Eazy, Jaden Smih, Diplo, J. Cole, DJ Khalid, Ed Sheeran, Pharrell Williams, Wiz Khalifa, Solange Knowles, Missy Elliot, Shawn Mendes, The Chainsmokers, Charlie Puth, Snoop Dogg, John Mayer, a także jeden z najpopularniejszych obecnie rodzimych raperów, Quebonafide. Wszyscy jednak czekali, aż swoją reakcją w sieci podzieli się była dziewczyna amerykańskiego rapera, Ariana Grande. I doczekali się. Dzień po tym, jak okazało się, że Mac Miller nie żyje, wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie swojego byłego chłopaka, które ewidentnie zrobiła sama, kiedy byli razem. Grande wyłączyła też możliwość komentowania, zapewne też dla tego, by uniknąć nieprzyjemnych wpisów które krążyły już wtedy w sieci. Niektórzy internauci nie szczędzili Arianie naprawdę przykrych uwag, że to z jej powodu Mac Miller nie żyje. 

Teraz na instagramowym profilu Ariany można znaleźć kolejny wpis poświęcony Malcolmowi Jamesowi McCormickowi (bo właśnie tak naprawdę nazywał się Mac Miller). I nie jest to już tylko zdjęcie bez opisu, ale krótkie wideo, w którym słychać krótką wypowiedź rapera, na początku nie zdającego sobie sprawy z tego, że jego ukochana go nagrywa. Grande dołączyła do filmiku niezwykle wzruszający wpis, którym żegna się ze swoim byłym chłopakiem. 

Uwielbiałam cię od dnia, gdy się poznaliśmy, kiedy miałam dziewiętnaście lat, i zawsze będę. Nie mogę uwierzyć, że już cię tu nie ma, Nie mieści mi się to w głowie. Rozmawialiśmy o tym tyle razy. Jestem smutna i zła, nie wiem, co mam robić. Od tak dawna byłeś przede wszystkim moim najlepszym przyjacielem. Tak mi przykro, że nie mogłam ukoić twojego bólu, tak bardzo tego chciałam. Najmilsza, najsłodsza dusza z demonami, na które nigdy nie zasłużyłeś. Mam nadzieję, że teraz jest ci lepiej. Odpoczywaj.

ZOBACZ TAKŻE: Ariana Grande nazwała związek z Mac Millerem toksycznym i przerażającym