Wczoraj na swoim Instagramie Ariana Grande zamieściła zdjęcie ze studia The Voice, pozując na charakterystycznym czerwonym fotelu trenerskim, nie kryjąc swojego podekscytowania tym, że znalazła się wśród jury najnowszej edycji talent show.

„Niespodzianka! Jestem wniebowzięta, zaszczycona i podekscytowana, że dołączę do Kelly Clarkson, Johna Legenda i Blake'a Sheltona w 21. sezonie The Voice!” - poinformowała Ariana.

Nick Jonas żegna się z „The Voice”. Ariana Grande trenerką

Oczywiście decyzja o zmianach na fotelach jurorek i jurorów podzieliła świat. Wiadomo, amerykańska edycja jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej oglądanych. Nick Jonas, juror w 18. i 20. sezonie The Voice rozstaje się z formatem i na jego miejscu zasiądzie Ariana Grande. Więc z jednej strony fani artysty obruszyli się, z drugiej ci, którzy uwielbiają Grande, oszaleli z zachwytu. Na Twitterze zaroiło się od komentarzy na temat decyzji produkcji show.

fot. Getty Images

Warto odnotować, że w amerykański show zasiadały już gwiazdy bardzo rozpoznawalne, jednak często decydowały się na to w spokojniejszym momencie kariery czy aby o sobie przypomnieć. Tymczasem Ariana wciąż jest aktywnie na szczycie i ma dość napięty grafik, choć na pewno z powodu pandemii nie tak napięty jak zazwyczaj. Jesienią gwiazda wydała album Positions, z którego pochodzą takie hity jak utwór tytułowy i 34 + 35. Fanki i fani marzą oczywiście o trasie koncertowej promującej wydawnictwo, jednak w obecnych warunkach możliwe, że będą musieli zadowolić się występami Ariany w The Voice. Być może jednak będzie to okazja dla Ariany, by stworzyć jakiś niezapomniany duet, np. z Kelly Clarkson czy Johnem Legendem? Czekamy na rozwój sytuacji!

Kto zasiadał w jury amerykańskiej edycji „The Voice”

Amerykańska edycja oryginalnie holenderskiego formatu The Voice zadebiutowała w tamtejszej telewizji w 2011 roku w stacji NBC. Na czerwonych krzesłach zasiadały takie artystki i tacy artyści jak: Christina Aguilera, Adam Levine, CeeLo Green, Shakira, Usher, Pharrell Williams, Miley Cyrus, Alicia Keys, Jennifer Hudson czy Gwen Stefani.