ASAP Rocky to znana i ceniona gwiazda amerykańskiego hip-hopu. Na swoim koncie ma już trzy bestsellerowe albumy i liczne nominacje do prestiżowych nagród muzycznych. W ostatnim czasie o utalentowanym 33-latku znacznie częściej mówi się jednak w kontekście wydarzeń w jego życiu osobistym. Na początku tego roku raper i jego partnerka Rihanna rozpalili internet do czerwoności ogłoszeniem, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Minione tygodnie trudno jednak byłoby w ich przypadku nazwać spokojnym okresem oczekiwania na narodziny potomka.

ASAP Rocky został aresztowany

W połowie kwietnia media na całym świecie obiegła szokująca plotka o rozstaniu artysty i jego ukochanej. Pogłoski o zdradzie, której rzekomo dopuścił się ASAP, szybko zostały jednak zdementowane przez osoby z bliskiego otoczenia power couple. Dowodem na to, że między ciężarną RiRi i jej wybrankiem nie dzieje się nic złego, okazały się też wykonane przez paparazzi zdjęcia z ich wspólnych wakacji. Para wybrała się do ojczyzny piosenkarki, gdzie ochoczo korzystała ze wspaniałej pogody i pięknych okoliczności przyrody. Powrót z urlopu niestety zakończył się w chyba najgorszy możliwy sposób.

Jak donosi serwis TMZ, w środę tuż po wylądowaniu samolotu, którym ASAP i Rihanna wrócili z Barbadosu, raper został zatrzymany na lotnisku w Los Angeles. Skuty w kajdanki przez funkcjonariuszy kalifornijskiej policji gwiazdor trafił do aresztu. Amerykańskie media podają, że szokujące zdarzenie ma związek z napaścią z bronią w ręku, której podobno autor hitu „Sundress” dopuścił się w listopadzie 2021 roku.

ASAP Rocky zwolniony z aresztu po wpłacie astronomicznej kaucji

Jak przystało na zamożną i wpływową gwiazdę światowego formatu, ASAP Rocky nie spędził w areszcie zbyt dużo czasu. Raper opuścił go bowiem już po zaledwie kilku godzinach. Tak szybka akcja kosztowała go jednak małą fortunę. Z ustaleń TMZ wynika bowiem, że ASAP Rocky musiał wpłacić aż 550 tysięcy dolarów, czyli równowartość ponad 2 milionów złotych.

Jak myślicie, co jeszcze wydarzy się do czasu narodzin dziecka słynnej pary?

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.