Związek Ashley Benson i G-eazy’ego od początku wzbudzał wiele emocji. Para zaczęła się spotykać w czerwcu 2020 roku, czyli kilka tygodni po rozstaniu aktorki z Carą Delevingne. Od tamtej pory gwiazda serialu Pretty Little Lies oraz jeden z najpopularniejszych raperów na świecie zostali kilkukrotnie przyłapani przez paparazzi (np. podczas wspólnego spaceru i wyjścia na kawę). Ale mimo to potwierdzili związek „dopiero” na początku listopada ubiegłego roku. Właśnie wtedy Ashley Benson opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcia z Halloween, a G-eazy przyznał w jednym z komentarzy, że tęskni za tamtym dniem. Wyglądali na bardzo szczęśliwych. Wszystko wskazuje jednak na to, że przysłowiową chwilę później zaczęli mierzyć się z problemami w związku, co doprowadziło do rozstania. Wszystko wskazuje jednak na to, że Ashley Benson i G-eazy są znowu razem. Oto wszystko, co warto wiedzieć na ten temat.

Ashley Benson i G-eazy rozstali się po niespełna roku razem!

W lutym 2021 dowiedzieliśmy się o rozstaniu Ashley Benson i G-eazy’ego. Okazuje się, że aktorka zakończyła związek z raperem, ponieważ od pewnego czasu nie dogadywali się, co doprowadzało do licznych kłótni. Byłej partnerce Cary Delevingne nie podobał się także sposób, w jaki Gerald zachowuje się w jej obecności i fakt, że „nie był jej w pełni oddany”.

Natomiast kilka godzin temu zagraniczne portale (na czele z serwisem E! News) poinformowały, że Ashley Benson i G-eazy postanowili dać sobie drugą szansę. Do sieci trafiły zdjęcia, na których widzimy gwiazdę serialu Słodkie kłamstewka oraz popularnego rapera w jego ferrari. Informator wspomnianego już portalu zdradził, że para spędziła cały weekend razem. Co więcej, G-eazy poprosił Ashley Benson o wybaczenie. Obojgu zależy na naprawie łączącej ich relacji.