Związek Ashley Benson i G-eazy’ego od początku wzbudzał wiele emocji. Para zaczęła się spotykać w czerwcu 2020 roku, czyli kilka tygodni po rozstaniu aktorki z Carą Delevingne. Od tamtej pory gwiazda serialu „Pretty Little Lies" oraz jeden z najpopularniejszych raperów na świecie zostali kilkukrotnie przyłapani przez paparazzi (np. podczas wspólnego spaceru i wyjścia na kawę). Ale mimo to potwierdzili związek „dopiero” na początku listopada 2020. Właśnie wtedy Ashley Benson opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcia z Halloween, a G-eazy przyznał w jednym z komentarzy, że tęskni za tamtym dniem. Wyglądali na bardzo szczęśliwych. Niestety już chwilę później zaczęli mierzyć się z pewnymi problemami w związku, a to doprowadziło do rozstania. Kilka miesięcy później zagraniczne media podały jednak, że Ashley Benson i G-eazy są znowu razem. Teraz spekulacje na ten temat powróciły. Dlaczego? Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Ashley Benson i G-eazy - rozstanie 

W lutym 2021 roku dowiedziałyśmy się oraz dowiedzieliśmy się o rozstaniu Ashley Benson i G-eazy’ego. Jak się wtedy okazało, to aktorka zakończyła związek z raperem. Od pewnego czasu nie dogadywali się, poza tym często się klócili. Co więcej, gwieździe takich produkcji jak wspomniane już „Słodkie kłamstewka" czy „Spring Breakers" nie podobał się sposób, w jaki jej partner zachowywał się w jej obecności oraz fakt, że - według informatorów zagranicznych mediów - nie był jej w pełni oddany. Wiele wskazuje jednak na to, że Ashley Benson i G-eazy dali sobie kolejną szansę. 

Ashley Benson i G-eazy znowu razem 

O tym, że Ashley Benson i G-eazy (rzekomo) znów są razem pisano już w kwietniu 2021 roku. Do sieci trafiły wtedy zdjęcia, na których aktorka i raper wsiadają do jego auta. Według informatora portalu „E! News”, Gerald Earl Gillum, bo właśnie tak brzmi pełne nazwisko gwiazdora, poprosił swoją ex o wybaczenie. Podobno obu stronom zależało na tym, by naprawić ich relację. 

Ashley Benson i G-eazy, czyli główni zainteresowani całą sprawą, do tej pory nie potwierdzili medialnych doniesień. Jednak temat łączącego ich uczucia powrócił. W styczniu 2022 roku serwis plotkarski „Just Jared” opublikował serię zdjęć od fotoreporterów, na których widać jak gwiazdy spacerują. Z kolei internetowa wersja magazynu „People” udostępniła wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia pary, według której Ashley Benson i G-eazy wrócili do siebie na dobre. Bardzo możliwe, że zbliżyli się do siebie po śmierci mamy popularnego rapera i wokalisty. 

Na pewno do siebie wrócili – stwierdził informator „People”. – Ashley była ogromnym wsparciem po śmierci jego mamy, mógł na niej polegać 

Ashley Benson i G-eazy nie zabrali głosu w tej sprawie. Przynajmniej na razie.