O tym, że Ashley Graham jest w ciąży, dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się w lipcu za pośrednictwem jej profilu na Instagramie. Modelka, która łamie stereotypy, wspiera ruch body positive i zachęca do tego, by kochać swoje ciało bez względu na rozmiar, opublikowała przepiękne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, a także podzieliła się pewną refleksją na temat jej obecnej sytuacji i tego, co czeka ją oraz jej rodzinę. 

Ashley Graham jest w drugiej ciąży!

Ashley Graham już niebawem zostanie mama po raz drugi. W opisie wspomnianego już zdjęcia, na którym widać ciążowy brzuszek, modelka przyznała, że w minionym roku towarzyszyło jej wiele emocji – zarówno tych negatywnych, jak i pozytywnych, np. związanych z drobnymi niespodziankami. Jak się okazuje, gwiazda modelingu dopiero zaczyna celebrować i myśleć o tym, jak narodziny drugiego dziecka zmienią jej rodzinę, a także otaczającą ją rzeczywistość. 

„Miniony rok był pełen drobnych niespodzianek, wielkich smutków, znajomych początków i nowych historii. Dopiero zaczynam przetwarzać i celebrować, co ten następny rozdział dla nas oznacza” – napisała Ashley Graham na swoim profilu na Instagramie. 

Zdjęcie, którym Ashley Graham podzieliła się ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami na Instagramie, możesz zobaczyć w naszej galerii – na górze strony.

Ashley Graham będzie miała bliźnięta!

Teraz wyszło na jaw, że 33-letnia modelka nie spodziewa się jednego dziecka lecz dwójki! Filmem, na którym dowiaduje się, że zostanie mamą bliźniąt, właśnie pochwaliła się za pośrednictwem social mediów. Przy okazji, zdradziła, jakiej płci będą dzieci.

„Poważnie? Będziemy mieli trzech chłopców?!! Żartujesz?” – pyta lekarza, wykonującego USG, nie kryjąc entuzjazmu, ale i niemałego zaskoczenia. Najlepiej zresztą zobaczcie sami: 

Na razie wciąż nie wiadomo jeszcze, kiedy dzieci modelki przyjdą na świat. Dumny tata maluszków to Justin Ervin, czyli reżyser i producent, a prywatnie mąż gwiazdy modelingu. 

Ashley Graham i Justin Ervin – historia związku

Ashley Graham i Justin Ervin tworzą szczęśliwy związek od lat. W 2010 roku wzięli ślub. Z kolei dziewięć lat później poinformowali, że wkrótce zostaną rodzicami. Ich pierwszy syn, dla którego wybrali imiona  Isaac Menelik Giovanni, przyszedł na świat 18 stycznia 2020 roku. Już niebawem doczeka się rodzeństwa. I to aż dwóch braci jednocześnie! Gratulujemy.