W show-biznesie trwa prawdziwy baby-boom. W marcu 2021 roku do grona świeżo upieczonych rodziców dołączyli właśnie Ashley Tisdale i Christopher French. Odtwórczyni roli Sharpay Evans w High School Musical urodziła dziewczynkę, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagramu. Co więcej zdradziła datę urodzin córeczki oraz imię, a właściwie imiona, jakie wybrała dla niej wraz z ukochanym. Natomiast z okazji tegorocznego Dnia Matki, który obchodzony jest 8 maja na (prawie) całym świecie, pokazała jej nowe zdjęcia. Zasługują na miano wyjątkowych, ponieważ po raz pierwszy możemy zobaczyć twarz dziewczynki, a tym samym dowiedzieć się, jak wygląda. 

Ashley Tisdale została mamą! Teraz pokazała nowe zdjęcia córki

Ashley Tisdale niedawno została mamą, o czym dowiedzieliśmy się z jej oficjalnego profilu na Instagramie. Gwiazda High School Musical doczekała się córeczki! Jupiter Iris French, bo właśnie tak brzmi pełne nazwisko dziewczynki, przyszła na świat 23 marca 2021 roku, czyli niespełna dwa miesiące temu. To pierwsze dziecko Ashley Tisdale, która ma na swoim koncie udział w takich produkcjach, jak m.in. High School Musical oraz Nie ma to jak hotel. Ojcem dziewczynki jest Chrisopher French - muzyk, a prywatnie mąż amerykańskiej aktorki. Para pobrała się w 2014 roku

Aktorka regularnie publikuje zdjęcia swojej córeczki na Instagramie. Zaledwie dwa dni po porodzie na jej oficjalnym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać malutką dłoń Jupiter Iris. Następnie mogłyśmy i mogliśmy fotografie przedstawiające jej nóżki oraz główkę. Natomiast wczoraj (10 maja 2021 roku) Ashley Tisdale dodała serię nowych zdjęć dziewczynki, a także wzruszający post z okazji Dnia Matki 2021. Napisała, że Jupiter Iris jest dla niej wszystkim i że nie spodziewała się, że będzie taka piękna. Co więcej, uznała samotne mamy za prawdziwe bohaterki. Jej cały wpis możesz przeczytać poniżej. 

„Ta mała dama zrobiła ze mnie mamę! Wiedziałam, że @cmfrench i ja będziemy mieć słodkie dziecko, ale nie spodziewałam się, jaka będzie piękna. Być mamą. Nie wiesz, jakie to trudne, dopóki nią nie zostaniesz. Matki, które jesteście prawdziwymi boginiami, a samotnymi mamami jesteście moimi superbohaterkami. Ostatnie 6 tygodni było prawdziwym błogosławieństwem. Jupiter, jesteś wszystkim i więcej” – napisała Ashley Tisdale na Instagramie.

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć nowe zdjęcia Jupiter Iris.