„Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” – Data premiery?

Wyobraź sobie, że chłopak, z którym łączy/łączyło cię coś więcej, nagle wyjmuje pierścionek zaręczynowy i pyta jak ci się podoba. By chwilę później oświadczyć się komuś innemu. Tak właśnie zaczyna się zwiastun nowego serialu Netflixa „Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” (z ang. „An Astrological Guide For Broken Hearts”), który w Polsce na platformę streamingową trafi 27 października 2021 roku. Ta komedia romantyczna w odcinkach spodoba się każdemu, kto choć raz chciał znaleźć miłość, ale rzeczywistość na każdym kroku dawała mu do zrozumienia, że pomylił ścieżki. A co gdyby oderwać się trochę od ziemi? O tym właśnie jest ta historia.

„Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” – O czym jest? [fabuła, zwiastun]

„Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” to ekranizacja bestsellerowej powieści Silvii Zucci pod tym samym tytułem, która w naszym kraju ukazała się nakładem wydawnictwa Muza (w listopadzie 2016 roku). Główną bohaterką jest Alice Bassi, trzydziestolatka, której życie układa się nie całkiem po jej myśli. A właściwie układa się całkiem nie po jej myśli. Ani nie zrobiła spektakularnej kariery, ani – mimo że już by chciała – nie spotkała miłości swojego życia. I nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Brzmi znajomo? No właśnie, dlatego już nie możemy się doczekać, by usiąść przed ekranem, zwłaszcza, że serial daje podpowiedź, co zrobić by zmienić bieg (niefortunnych) zdarzeń. Wystarczy... spojrzeć w gwiazdy – radzi Alice nowo poznany Tia, przystojny guru astrologii, który przekonuje dziewczynę, by miłości szukała, kierując się nie tylko znakiem zodiaku potencjalnego partnera, ale i dokładnym układem planet w dniu jego urodzenia. I zapewnia, że wówczas wszystko pójdzie gładko. Czy to rada prorocza? Dowiemy się już niebawem. Tymczasem zachęcamy was do obejrzenia zwiastunu nowej produkcji Netflixa. 

„Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” – Obsada

Kogo zobaczymy w nowym serialu Netflixa? Ponieważ „Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” to produkcja włoska, w obsadzie zobaczymy tamtejsze gwiazdy. W główną bohaterkę, Alice Bassi, wciela się Claudia Gusmano, znana między innymi z filmu „Niezgoda”.

W roli Tia, czyli jej przewodnika po astrologii, zobaczymy Lorenzo Adorniego. Warto wspomnieć także o Michele Rosiello, który zagra nowego szefa Alice. Którego zresztą dziewczyna najpierw podrywa na ulicy, nie wiedząc, że wkrótce spotka go w biurze. I to w roli swojego przełożonego. A ponieważ „Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach” jest w głównej mierze o randkowaniu, na ekranie pojawi się jeszcze paru przystojniaków. My już odliczamy dni!