Ostatnio na TikToku bardzo popularne stały się tematy energii i aury, którą wytwarzamy. Każda i każdy z nas ma mieć swoją własną. Internet poszedł o krok dalej. Na TikToku zaczęły pojawiać się propozycje manicure’u inspirowane właśnie naszą aurą. Nieważne, czy wierzycie w energię, czy też nie, trzeba przyznać, że ten styl malowania paznokci jest naprawdę piękny. W naszej galerii znajdziecie najróżniejsze kombinacje Aura Nails. Zobaczcie aktualnie najbardziej hot paznokcie z TikToka i zainspirujcie się.

Aura – czym jest

Aura jest polem elektromagnetycznym, które otacza człowieka i może opisywać jego energię. Każda jest inna i może pojawiać się w różnych kolorach, z których każdy ma inne znaczenie. Na przykład różowa aura świadczy o romantyczności, miłości czy hojności. Fioletowa aura świadczy o kreatywnej wyobraźni, uroku i magii. Żółta z kolei utożsamiana jest z optymizmem, szczęściem i intelektem.

W internecie znaleźć można kolory danych aur wraz z opisem i z łatwością dopasować je do siebie. Oczywiście nie każdy może widzieć, dopasować czy nawet wierzyć w aurę. Nie oznacza to, że nie może zrobić tego manicure’u. Jeśli jesteście fankami i fanami kolorowych, delikatnie rozmytych paznokci, ten trend jest zdecydowanie dla was. Po prostu wybierzcie kolory, które najbardziej się wam podobają!

Aura Nails – jak wykonać manicure na podstawie waszej aury?

Dobra wiadomość! Swoje Aura Nails możecie wykonać nie tylko w salonie, ale również i w domu. Gdy już wybierzecie lakiery (jeden kolor bazowy i kolory odpowiadające waszej aurze), możecie przystąpić do malowania.

Jeśli jesteście w salonie, manicurzystka lub manicurzysta użyją specjalnej maszyny airbrush, która pozwoli na wykonanie lekko rozmytego looku.

Jeśli same i sami chcecie wykonać swoje Aura Nails w domu, potrzebujecie narzędzia, którym będziecie mogli stworzyć małe kółka (na przykład szpilka, pędzelek czy nawet mała gąbka). Efekt nie będzie wtedy aż tak rozmyty, a kolory nie będą się mieszać tak płynnie, ale domowymi narzędziami spokojnie też dacie radę! A paznokcie będą równie piękne i magiczne. Dzięki gąbce możecie też łatwo „zblendować” lakiery dla delikatniejszego efektu halo. Ostatnim krokiem jest namalowanie małej kropki w innym kolorze na środku jako centrum waszej energii. I gotowe!

Aura nails – jak wygląda manicure na podstawie waszej aury?

Fajne w tym trendzie jest to, że jest niezwykle indywidualny. Na pewno nie będzie tak, że nagle wszyscy mają na paznokciach to samo. Każda i każdy dopasuje do siebie to, co czuje. Można łączyć kolory, tworząc tym samym najpiękniejsze kombinacje kolorystyczne.

Zobacz także:

Każda i każdy z nas może też wymyślić jakieś znaczenie tego looku. Może on nam nawet pomagać, jeśli uwierzymy, że mając przy sobie kolory danej aury, będzie ona w stanie na nas wpłynąć. Opcji jest mnóstwo. Spróbujecie?