Influencerzy oraz fani marki wzięli udział w akcji „Zgadnij kto nadchodzi?”. Za pośrednictwem swoich profili na Instagramie próbowali odgadnąć, czyja kolekcja trafi do salonów Forever 21. Wywołali tym samym gigantyczne poruszenie w internecie. Wszystkie karty zostały odkryte, i wiadomo już kto przedstawi swoją autorską kolekcję w Forever 21. Jest nim najsławniejszy siostrzany duet świata - Kendall & Kylie Jenner! 
 

KENDALL + KYLIE w Forever 21

 
Ekskluzywna kolekcja KENDALL + KYLIE pojawi się w salonach Forever 21 w 9 krajach na świecie - w Bułgarii, na Cyprze, w Czechach, Grecji, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Hiszpanii. Premiera kolekcji zaplanowana jest na 12 kwietnia na godzinę 10:00! Zakres cenowy produktów waha się między 39.90 a 249.90 zł. 
 
Ich profile na Instagramie śledzą setki milionów obserwatorów z całego świata, jeśli wierzyć w to, że 1 obserwator to 1 złotówka zarobiona w akcjach reklamowych, muszą być obrzydliwie bogate. Jednak nic dziwnego, że fani tak bardzo się nimi interesują, treści i zdjęcia umieszczane na ich profilach są starannie dobierane, a wszelkie trendy i stylizacje z ich kanałów stają się od razu hitami. Kolekcja firmowana przez sławne siostry daje wszystkim followersom możliwość nawiązania jeszcze bliższej relacji z ich charakterystycznym stylem. Styl Kendal to klasyczne kobiece fasony, natomiast styl Kylie to eklektyczna oryginalność połączona z miejskim luzem.
 
Kolekcja KENDALL + KYLIE która trafi do salonów Forever 21 już 12 kwietnia to połączenie modnych wzorów i klasycznych fasonów. Reprezentuje ona bardzo współczesny i świeży styl, a także klasyczną elegancję. Do wyboru jest przede wszystkim linia basic, której projekty pasują niemal do każdego typu sylwetki, a także modele w bardziej sportowym i imprezowym wydaniu. KENDALL + KYLIE to również sukienki w stylu bodycon, biustonosze sportowe oraz kurtki bomberki. Moda i autentyczność to atuty na które stawia Forever 21 tej wiosny! W końcu moda sprawia, że rzeczywistość staje się wyjątkowa. 
 
Koniecznie zajrzyjcie do salonów Forever 21 w trakcie premiery 12 kwietnia o 10:00 i sprawdźcie nową kolekcję! My nie możemy się już doczekać.