Spekulacje na temat tego, kto weźmie udział w trzeciej edycji Azji Express krążą od czasu, gdy oficjalnie potwierdzono powrót show na antenę. Zastanawiano się także nad tym, gdzie tym razem zostaną wysłane gwiazdy. I wygląda na to, że już wszystko jasne! 

Już wcześniej pisałyśmy o tym, jakie duety mogą ewentualnie pojawić się w programie TVN-u i musimy przyznać, że sprawdziło się kilka naszych typów. Wczoraj paparazzi oraz fotografowie dziennika Super Express przyłapali na lotnisku Tomasza Karolaka, Adama Małysza oraz jego żona - Izabelę, Larę Gessler z mężem, Zygmunta Chajzera i Filipa Chajzera, Magdalenę Steczkowską, Macieja Musiałowskiego, a także Martę Wiśniewskę, czyli Mandarynę. I to prawdopodobnie te gwiazdy powalczą o wygraną trzeciej edycji Azji Express

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 7: ruszył internetowy casting do nowej edycji!

Wiemy także, w jakim miejscu rywalizować będą ze sobą gwiazdy i (co może być nieco zaskakujące) nie będzie to Azja! Tym razem, akcja programu rozegra się w Ameryce Południowej, a konkretnie Boliwii, Wenezueli i Peru. Skąd to wiemy? Agnieszka Woźniak-Starak, która jest gospodynią show, dodała również Instagram Stories z egzotycznej podróżyCzy to znaczy, że pożegnamy się z nazwą Azja Express? Czekamy na oficjalne info i więcej szczegółów!