Barbara Kurdej-Szatan została po raz kolejny mamą! 

Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Tę radosną nowinę przekazał jej mąż, Rafał Szatan. Opublikował on wczoraj na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie z maleństwem. I napisał: „Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda”. Dumny tata nie zdradził tym wpisem płci maleństwa, gdyż to, że aktorka urodzi chłopca wiedzieliśmy już jakiś czas temu. Szatan wyznał natomiast, jakie imię dostał syn pary. Jeden z hashtagów dodanych obok zdjęcia brzmi #henio, czyli do rodziny Szatanów dołączył mały Henryk. Jego ojciec nie pominął w swoim wpisie równie ciepłych słów pod adresem żony: „Jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was! No... to mamy już komplet” – napisał. 


Zobacz także: Ciocia Liestyle i Jakob Kosel zostaną rodzicami po raz pierwszy! Zobaczcie urocze zdjęcie
 

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – jak się poznali? 

Henryk to kolejne dziecko jednej z najpopularniejszych par rodzimego show-biznesu. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są już rodzicami 8-letniej Hani. A jak się poznali? Ich znajomość zaczęła się w 2010 roku, kiedy oboje pracowali przy spektaklu Hair w Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Mimo, że Rafał od razu wpadł Basi w oko, ich relacja nie mogła od razu się rozwinąć. Wokalista był wówczas zajęty! Okazało się jednak, że aktorka także zawróciła koledze po fachu w głowie. On zdobył jej numer telefonu, zaczęli się spotykać, a po pół roku związku byli zaręczeni. 

Następnie w ich życiu bardzo szybko pojawiła się córeczka, Hania. - To nie była wpadka. Po niecałym roku od chwili, gdy zaczęliśmy się spotykać, byłam w ciąży. Chcieliśmy mieć dziecko jak najszybciej, od razu po zaręczynach zaczęliśmy się o to starać – wyznała w jednym z wywiadów Basia. Kiedy aktorka była w ciąży z pierwszym dzieckiem, para zdecydowała się na ślub. Najpierw cywilny, a rok później kościelny. W lutym tego roku małżeństwo Szatanów obchodziło 10. rocznicę. 

Kurdej-Szatan nigdy nie ukrywała, że myśli o powiększeniu rodziny. W rozmowie z serwisem Plejada w 2016 roku mówiła tak:
- Hania bardzo chciałaby mieć rodzeństwo. Ostatnio cały czas dopytuje, kiedy będzie miała siostrzyczkę… Jednak zanim zajdę w ciążę, najpierw muszę wyleczyć się z boreliozy. Natomiast zdaję sobie z tego sprawę, że rodzeństwo to jest najwspanialsza sprawa, a więc jeśli moje wyniki badań będą pozytywne, myślę, że to będzie odpowiedni moment na drugie dziecko. 


Zobacz także: Maffashion pokazała brzuch po porodzie. 10 dni po urodzeniu synka! Ma dla młodych mam ważne przesłanie
 

Basia Kurdej-Szatan cierpi na boreliozę. Co mówiła o walce z chorobą?

Aktorce udało się zajść w drugą ciążę mimo, że jeszcze w 2019 roku jej wyniki nie były zadowalające. Kiedy okazało się, że antybiotyki bardzo osłabiały jej organizm, aktorka zdecydowała się na alternatywne sposoby leczenia.  Znów zaczęłam stosować naturalne metody. Jest to leczenie polegające na diecie oczyszczającej organizm, pozbywanie się grzybów i pasożytów  – mówiła w rozmowie z magazynem Rewia. Barbara Kurdej-Szatan musiała odstawić cukier, białą mąkę oraz nabiał krowi. Zadbała także o aktywność fizyczną. - Ćwiczyć lubię sama z siebie, szczególnie biegać, i zawsze to robiłam dla dobrej kondycji – opowiadała w wywiadzie dla VIVY!

Zdrowe nawyki najwyraźniej poskutkowały, gdyż dzisiaj gwiazda takich seriali, jak M jak miłość czy W rytmie serca jest szczęśliwą mamą nie tylko Hani, ale również Henryka. Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! 


Zobacz także: Gigi Hadid urodziła! Modelka opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka. Znamy płeć maleństwa