W najnowszej linii Fashionistas Barbie zaprezentowała 15 nowych, zróżnicowanych lalek Ken podzielonych na trzy typy sylwetek – szczupła, postawna i oryginalna, do tego wszystkie lalki posiadają różne odcienie skóry, kolory oczu i fryzury oraz ubrane są zgodne z najnowszymi trendami mody. Tym samym nowe lalki dołączyły do bardzo obszernej linii lalek Barbie, które swoją premierą miały w 2016 roku. 

Rok temu marka Barbie wprowadziła trzy nowe typy sylwetek Barbie – wysoką, krągłą i drobną – wraz z nowymi odcieniami skóry, kolorami oczu, fryzurami i niezliczonymi modnymi ubraniami i akcesoriami. Kolejnym krokiem w ewolucji brandu jest unowocześnienie Kena. 

Podążając w kierunku rozszerzania naszej linii produktów, redefiniujemy sposób postrzegania lalek Barbie i Ken przez obecne pokolenie. Zmiana Kena była naturalną ewolucją dla marki i teraz pozwala dziewczynkom wybierać dla niego bardziej różnorodne role do odgrywania w świecie Barbie - mówi Lisa McKnight, pierwsza wiceprezes i General Manager marki Barbie.

W nowej linii znajdziecie 15 nowych lalek Ken z trzema typami sylwetki, siedmioma odcieniami skóry, ośmioma kolorami włosów, dziewięcioma fryzurami i unowocześnionymi stylami modowymi – począwszy od luźnego stylu biznesowego po strój sportowy. Marka wprowadza także 24 dodatkowe, jeszcze bardziej różnorodne lalki Barbie. Dołączą one do ponad 100 lalek o zróżnicowanym wyglądzie, wprowadzanych do linii Barbie Fashionistas w ciągu ostatnich trzech lat.