Inspiracją do stworzenia kolekcji strojów kąpielowych z metką God Save Queens tym razem nie były romantyzm, zmysłowość i delikatność, ale przede wszystkim rozgrzane od słońca, błyszczące od olejku do obalania i oblepione piaskiem ciało. Rozbudza zmysły, prawda?

"Plaża to miejsce, gdzie jest maksimum nagości, maksimum seksualnej adrenaliny i minimum skrupułów. To miejsce, gdzie kobieta kusi i chce wyglądać jak bogini" - tłumaczy Karolina Bernaciak, współzałożycielka i projektantka GSQ.

Kąpielowa kolekcja God Save Queens zainspirowana jest latami 90. i stylistyką typową dla serialu „Baywatch”. Składają się na nią dwa pozornie klasyczne modele jednoczęściowe. Wyróżniają się mocno otwartymi plecami oraz wysokim wycięciem na biodrach i na pupie. Trzeci model jednoczęściowy zapinany jest z tyłu na ekspres i posiada charakterystyczne wycięcie na brzuchu. Kolekcja obejmuje także sześć modeli bikini, które można komponować według własnej fantazji. Nie mogło też zabraknąć rozsławionego przez Kylie Jenner modelu majtek w wersji plażowej.

Na plażach Bali zjawiskowa Paula Bułczyńska stanęła przed obiektywem Łukasza Ziętka. Sceneria tamtejszych plaż, palm i prażącego słońca podkreśliły to, co w tej kolekcji jest najważniejsze: adrenalina i kuszenie.

CAŁA KAMPANIA KĄPIELOWA GOD SAVE QUEENS >>>