Bartosz Andrzejczak to jeden z dwóch kawalerów z nowego show o nazwie 40 kontra 20, który od czerwca można śledzić na antenie telewizyjnej Siódemki. Jego największe pasje to sport i podróże. Pływa na desce, uwielbia tropikalne plaże i spontaniczne wyjazdy. Inteligentny, z poczuciem humoru i wrodzonym dystansem do świata. Czy więc czegoś mu jeszcze brakuje? Jak sam mówi, marzy, aby w końcu przeżyć miłość życia. Bartek twierdzi, że wiek partnerki nie ma dla niego absolutnie żadnego znaczenia. Według niego, jeśli między dwoma osobami pojawią się chemia i zainteresowanie, można pokonać każdą przeszkodę, aby być razem. Poznajcie go bliżej.

Bartosz Andrzejczak - wiek, pochodzenie, wykształcenie, praca

Bartosz ma 24 lata i mieszka na stałe w Berlinie. Sam o sobie mówi, że jest towarzyski, otwarty i bezpośredni. Studiował biotechnologię, ale gdy poczuł, że nie jest to do końca jego wymarzony kierunek postanowił zrezygnować. Pracuje jako model, trener tenisa oraz ma za sobą debiut aktorski. Co ciekawe, jak na razie większe sukcesy w tej dziedzinie zdobył za nasza zachodnią granicą – grał główną rolę w popularnej niemieckiej telenoweli. Aktualnie studiuje na kierunku aktorskim i w tej dziedzinie chce się rozwijać.

Bartosz Andrzejczak - Mister Polski 2019

Jeśli wydaje Wam się, że skądś już kojarzycie tę twarz, to istnieje duża szansa, że macie rację. W 2019 roku Bartek brał bowiem udział w konkursie Mister Polski, gdzie ostatecznie zakwalifikował się do ścisłego finału i zdobył tytuł II Vicemistera.

Bartosz Andrzejczak - Instagram

Jak przystało na uczestnika telewizyjnego reality show, Bartek stara się jak najwięcej udzielać w mediach społecznościowych. Jego oficjalny profil na Instagramie znajdziecie aktualnie pod nazwą @bartek_40kontra20. Obserwuje go tam na ten moment już niemal 30 tysięcy użytkowników serwisu, ale do czasu zakończenia emisji pierwszej edycji programu 40 kontra 20 z jego udziałem ta liczba z pewnością jeszcze znacznie wzrośnie.