Tegoroczny maj będzie naprawdę piękny! Aby umilić wam ten trudny czas, a szczególnie początek miesiąca, który większość z nas spędzała do tej pory nie w domach, a w miłych okolicznościach zazwyczaj na łonie natury, w ramach projektu Szaleństwo Zakupów rusza akcja Beauty May. To promocja na kosmetyki waszych ulubionych marek. I skorzystacie z niej oczywiście online!

Akcja Beauty May potrwa od 1 do 5 maja 2020 i oferuje kody rabatowe na zakupy kosmetyków znanych i lubianych brandów, jak m.in. Estée Lauder, MAC Cosmetics, Clinique, Annabelle Minerals czy BeeYES. Jest w czym wybierać! Dzięki akcji Beauty May kupicie taniej zarówno kosmetyki do pielęgnacji, jak i makijażu. Na co warto się skusić? Poniżej znajdziecie pełną listę marek biorących udział w akcji Beauty May oraz informacje o kodach rabatowych. Udanych zakupów i pięknej Majówki! 

Beauty May. Oto marki biorące udział w akcji: 


Clinique 25% rabatu

Oferta nie łączy się z pozostałymi ofertami na stronie, nie obejmuje miniproduktów, przecenionych produktów, zestawów oraz produktów w promocyjnych pojemnościach. Akcja zniżkowa obowiązuje od 1-5.05.2020 do 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Kliknijcie poniżej, aby zdobyć KOD ZNIŻKOWY. 


BeeYes 25% rabatu

Rabat na naturalne kosmetyki z miodem, propolisem, jadem pszczelim do pielęgnacji twarzy i ciała oraz na suplementy diety w BeeYes.pl. Czas trwania promocji: 1-5.05.2020. Kliknijcie poniżej, aby zdobyć KOD ZNIŻKOWY. 


MAC Cosmetics 25% rabatu

Rabat 25% na cały asortyment (nie dotyczy kolekcji VIVA Glam i Travel Size). Oferta ważna od 01.05.2020 do 05.05.2020 lub do wyczerpania zapasów. Nie łączy się z innymi ofertami (poza bezpłatną dostawą od 139 zł). Kliknijcie poniżej, aby zdobyć KOD ZNIŻKOWY. 


Estée Lauder 25% rabatu

Rabat 25% na cały asortyment (Nie dotyczy linii AERIN, zestawów oraz sekcji Mini Bar). Oferta ważna od 01.05.2020 do 05.05.2020 lub do wyczerpania zapasów. Oferta ważna na esteelauder.pl i nie łączy się z innymi ofertami. Kliknijcie poniżej, aby zdobyć KOD ZNIŻKOWY. 


Dottore Cosmeceutici 20% rabatu

Rabat 20% na produkty domowej pielęgnacji. Czas trwania promocji 1-5.05.2020. Kliknijcie poniżej, aby zdobyć KOD ZNIŻKOWY. 

Zobacz także:


Yves Rocher 20% rabatu

20% rabatu na cały koszyk za zakupy od 99 zł. W promocji biorą udział wszystkie produkty z oferty sklepu. Kliknijcie poniżej, aby zdobyć KOD ZNIŻKOWY. 


Annabelle Minerals 10% rabatu

Rabat obejmuje cały asortyment sklepu internetowego Annabelle Minerals z wyłączeniem zestawów próbek cieni. Każdy klient może wykorzystać kod wyłącznie raz. Promocje nie łączą się. Kliknijcie poniżej, aby zdobyć KOD ZNIŻKOWY. 


RevitaLash® Cosmetics 20% rabatu

Rabat 20% na wszystkie produkty dostępne na stronie www.revitalash.pl. Kliknijcie poniżej, aby zdobyć KOD ZNIŻKOWY. 

 

GOLD Haircare 20% rabatu

Rabat 20% na produkty ze sklepu GOLD Haircare. Czas trwania promocji 1-5.05.2020. Kliknijcie poniżej, aby zdobyć KOD ZNIŻKOWY.