Beauty Piątek to urodowy cykl na Instagram Stories na naszym profilu @glamourpoland. Co tydzień zapraszamy gwiazdy, influencerki, blogerki, makijażystki i inne inspirujące dziewczyny, które pytamy o kwestie związane z makijażem i pielęgnacją oraz o wszystko, co dotyczy segmentu beauty. Do tej pory w naszym cyklu wzięły udział m.in. stylistka Magda Jagnicka, która zdradziła nam swoje sprawdzone triki urodowe (podpatrzyła je na sesjach zdjęciowych i produkcjach u profesjonalnych makijażystów, a także modelka i finalistka programu „Top Model” Sandra Dorsz, która opowiedziała o swoich ulubionych maseczkach i kremach nawilżających. W kolejnej odsłonie Beauty Piątku pojawiła się Sandra Kubicka, modelka i influencerka, która właśnie wypuściła autorską linię perfum!

Beauty Piątek: Ania Jaroszewska zdradziła nam, jak wykonuje swój codzienny makeup. Oto kosmetyki do makijażu, których używa finalistka „Top Model” >>>

Beauty Piątek: Sandra Kubicka opowiedziała o autorskich perfumach All Day i All Night 

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej ambitnych i pracowitych dziewczyn, jakie znamy, a przy okazji stanowi ogromną inspirację dla wielu osób! 25-latka jest modelką, która swoje życie dzieli na Stany Zjednoczone i Polskę. Od kilku lat odnosi sukcesy w modelingu, ale nie tylko. Na Instagramie obserwuje ją prawie 600 tysięcy użytkowników. Sandra stawia sobie wyzwania i realizuje się na wielu polach. Jakiś czas temu stworzyła kolekcję sukienek dla marki Sugarfree, która okazała się ogromnym sukcesem! Ale to nie wszystko. Teraz modelka postanowiła spróbować swoich sił w branży beauty. Sandra Kubicka stworzyła autorskie perfumy we współpracy z ekspertami sklepów kosmetycznych Kontigo. Zapachy All Day i All Night trafiły właśnie do sprzedaży. W ramach cyklu Beauty Piątek Sandra opowiedziała nam o swoich perfumach!

Sandra zdradziła, że stworzenie autorskim perfum było jednym z jej największych marzeń! W kolekcji znalazły się dwa zapachy: All Day oraz All Night. Zapach All Day to owocowe nuty dla słodkiej, energetycznej i uśmiechniętej dziewczyny. To mieszanka zapachu wanilii połączonego z aromatem nut owocowych, paczuli i drzewa sandałowego.

Natomiast przy tworzeniu perfum All Night modelka wyznała, że myślała o dziewczynie pewnej siebie, bo właśnie pewność siebie to dla niej synonim piękna. – Uwielbiam, gdy kobieta jest pewna siebie i zna swoją wartość, więc tak sobie wyobrażałam kobiety, które będą kupowały All Night – mówi na Stories. Dodatkowo, perfumy mają drobinki złota, które pięknie mienią się w buteleczce.

Perfumy kupicie w Kontigo – zarówno stacjonarnie, jak i online! Z kolei całe wideo z udziałem Sandry Kubickiej znajdziecie na Instagram Stories na profilu @glamourpoland. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście, koniecznie nadróbcie zaległości.