Będzie „Avatar 2”! Pierwsze zdjęcia z filmu

Film Jamesa Camerona „Avatar”, który swoją premierę miał w 2009 roku, okazał się być spektakularnym sukcesem, pod względem przychodów przebijając nawet „Titanica”, wcześniejszą z kultowych produkcji reżysera. Ludzie masowo szli do kin, by zobaczyć film zrealizowany z rozmachem niespotykanym dotąd w historii kina – jego realizacja pochłonęła 387 milionów dolarów, po raz pierwszy wykorzystano też technikę 3D. Po tak ciepłym przyjęciu filmu, James Cameron od razu zapowiedział jego kontunuację, obiecując, że drugiej części można się będzie spodziewać w 2014 roku, a trzeciej – rok później. Jak wiemy jednak przez ostatnie dziesięć lat nic się nie zdarzyło. Aż do teraz. Na światło dzienne wyszły właśnie pierwsze zdjęcia z drugiej części filmu. Dając nadzieję, że premiera „Avatara 2” jest już tylko kwestią czasu.

Zobacz także: James Cameron pracuje nad serialem o historii science-fiction.

O czym będzie „Avatar 2”?

Pierwsze zdjęcia z „Avatara 2” udostępniono na Tweeterze. Pojawiły się one na oficjalnym profilu filmu, możemy być więc pewni, że są autentyczne. Producenci, uchylili też rąbka tajemnicy, czego możemy się spodziewać po filmie. „W sequelu, nie tylko powrócicie na Pandorę, ale i zwiedzicie kolejne rejony świata” – zapewniają. A zamieszczone poniżej zdjęcia są tylko tego dowodem. Ukazane na nich fantastyczne, nadmorskie krajobrazy zapierają dech. Zresztą, zobaczcie sami. Wystarczy, że zajrzycie do naszej galerii (u góry strony).
Premiera „Avatara 2” planowana jest na grudzień 2021 roku. My już odliczamy dni! Zwłaszcza, że jedną z ról zagrać ma Kate Winslet!

James Cameron szykuje kolejny film o „Titanicu”!