Jeszcze nie całkiem opadły emocje po tym, jak dwa tygodnie temu sakramentalne „tak” powiedzieli sobie najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, Brooklyn i jego wybranka, dziedziczka fortuny Nicola Peltz, a w rodzinie już mówi się o kolejnym ślubie! A przynajmniej mówi o nim sam główny zainteresowany, młodszy brat Brooklyna, Romeo. Który, pomimo tego że ma dopiero 19 lat, poważnie myśli o sformalizowaniu związku ze swoją dziewczyną Mią Regan. Według doniesień zagranicznych mediów, parze śpieszy się nie tylko do ślubu, ale i założenia rodziny. Podobno już rozmawiają o dziecku!

Romeo Beckham i Mia Regan – historia związku

Romeo Beckham oraz jego dziewczyna, również 19-letnia Mia Regan są razem od trzech lat – poznali się w roku 2019. I choć oboje są teraz skupieni na swoich karierach – on poszedł w ślady ojca i został piłkarzem, ona – jest brytyjską modelką, nie widzą przeciwskazań, by swój związek wprowadzić na kolejny poziom. Para chce wspólnej, długoterminowej przyszłości. Już rozmawiali o tym, że są bratnimi duszami – podaje osoba z najbliższego otoczenia zakochanych. Zdradzając przy okazji, że wybranka Romeo Beckhama, podobnie jak wcześniej Nicola Peltz, jest w bardzo dobrych relacjach z jego mamą, byłą Spicetką.

Romeo Beckham i Mia Regan już planują ślub???

Mówi się nawet, że w dniu ślubu Brooklyna i Nicoli Romeo i Mia mogli być już nawet zaręczeni, nie poinformowali jednak o tym opinii publicznej, by nie odwracać uwagi od głównych bohaterów wydarzenia. No cóż, jeśli to prawda, zapewne przekonamy się o tym już niebawem.

Nie spodziewajcie się jednak równie hucznej (i luksusowej) imprezy, jaką była ceremonia zaślubin Brooklyna i Nicoli. Według doniesień zagranicznej prasy, wybranka Romeo, Mia Regan, marzy raczej o bardziej kameralnym ślubie, który miałby odbyć się w jej ojczyźnie, czyli Wielkiej Brytanii. Zależy jej także na bardziej swobodnej atmosferze. A także na tym, by niedługo po ślubie powitać na świecie dziecko. Jak wyjdzie w praktyce? Czas pokaże. I może to nastąpić szybciej niż wszystkim nam się wydaje. Jeśli plotki się potwierdzą, wczesne śluby będzie można uznać w rodzinie Beckhamów za nową świecką tradycję. Brooklyn Beckham przed ołtarzem stanął również bardzo młodo – ma zaledwie 23 lata. Główni zainteresowani nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.