Większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że Instagram ma niewiele wspólnego z prawdziwym życiem. Idealne kadry, pozowane zdjęcia, które były powtarzane mnóstwo razy i oklepane „instagramowe” miejscówki. To w dużym skrócie kontent, który znajduje się pod popularnymi hasztagami, takimi jak #polishgirl, #positivevibes czy #ootd. Mimo wszystko w mediach społecznościowych na próżno szukać spontanicznych ujęć. Samsung postanowił to zmienić i zachęcić do obrania innego kierunku. Fotografia przede wszystkim służy do kolekcjonowania wspomnień i wracania do ważnych chwil, niestety w XXI wieku trochę o tym zapomnieliśmy, a głównym powodem publikowania zdjęć na Instagramie jest liczba lajków. Wspólnie z marką Samsung i jej ambasadorami: Zuzą Kołodziejczyk, Zosią Zborowską, Olą i Karolem, czyli duetem Busem przez świat oraz Victorem Borsukiem postanowiliśmy to zmienić. Wy również możecie do nas dołączyć!

Wyzwanie Zuzy Kołodziejczyk: modelka odczarowuje hasztagi w ramach kampanii #BedzieCoWspominac

Zuza Kołodziejczyk jest nie tylko modelką, ale również influencerką i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Na swoim Instagramie porusza ważne tematy, takie jak akceptacja swojego ciała, zdrowie, środowisko i wegetarianizm. Kolekcjonuje ważne momenty i przede wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz zdjęć stara się zmienić świat na lepsze. Zuza postawiła sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Na jej oficjalnym koncie znajdziecie dużo selfie bez makijażu, co wciąż jest tematem tabu w social mediach. Modelka udowadnia, że nikt nie jest perfekcyjny, a kilka niedoskonałości to nie powód do wstydu. Zobaczcie poniżej jej inspirujący post (jeden z wielu!).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#poliszgerl Często pokazuję się tu bez makijażu, ale do tego chyba wszyscy już zdążyli się przyzwyczaić. Pora podnieść poprzeczkę - pierwszy raz "chwalę się" niedoskonałościami. Tak, oczywiście, że też mi się zdarza mieć problemy z cerą – szczególnie kiedy pozwalam sobie na trochę więcej śmieciowego jedzenia. A że jest lato, ostatnie 3 tygodnie spędziłam właściwie cały czas w podróży, więc jadłam dość nieregularnie, zdarzały się niezdrowe przekąski i efekt jaki jest, widać doskonale. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło – z tej okazji chcę Wam, Moje Drogie, przypomnieć, że żadna z nas nie jest idealna, a trądzik to nie koniec świata. Nie pozwolę by dziś zepsuł mi humor. Mamy piękną sobotę, zamierzam ją aktywnie wykorzystać nie wstydząc się tych paru czerwonych diodek. W planach jest złapać co najmniej kilka miłych chwil, do czego zachęcam również Was! @samsungpolska #selflovematters #rekl PS. Po cichu marzy mi się, by ten post zainspirował Was do wrzucania podobnych "coming outów". W końcu nie ma się czego wstydzić – takie również jesteśmy. Jakby ktoś się odważył, będę wspierać! Zresztą jestem pewna, że nie tylko ja. Do odważnych świat należy. A w dodatku - to może być bardzo wyzwalające i zawsze #BedzieCoWspominac. Buziaki! PS2. Uprzedzając pytania - nie, jakimś cudem nadal nie zbiłam telefonu - ten efekt na obiektywach, to odbicie szyby, której szaloną teksturę widzicie w tle.

Post udostępniony przez Zuza Kołodziejczyk (@zuzol) Lip 27, 2019 o 5:06 PDT

Weź udział w konkursie #BedzieCoWspominac i wygraj wyjątkowe nagrody

Warto wziąć udział w konkursie nie tylko dla samej idei #BedzieCoWspominac, ale również dla wspaniałych nagród. Do wygrania są flagowe smartfony Samsung Galaxy S10+, dzięki którym zrobicie idealne zdjęcia, ponieważ są wyposażone w wysokiej jakości aparat. Oprócz tego, zwycięzcy mają szansę na spotkanie z ambasadorami marki. Zuza Kołodziejczyk zabierze Was za kulisy programu Top Model oraz na wspólne jedzenie wege burgerów. Z Zosią Zborowską wybierzecie się na wegański obiad, do SPA, a wieczorem na spektakl w warszawskim Och Teatrze. Kolejna opcja to kolacja przy busie i udział w kursie Zawodowy podróżnik w towarzystwie blogerów Oli i Karola Lewandowskich lub nauka fotografii z Victorem Borsukiem. Zwycięzcy będą mogli wybrać nagrodę spośród wspomnianych opcji. Pokażcie nam zdjęcia, dzięki którym #BedzieCoWspominac! Macie czas do 31 sierpnia. Zasady konkursu znajdziecie tutaj >>>.

Artykuł został stworzony przy współpracy z marką Samsung. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>.