Niedawno Bella Hadid obchodziła 22. urodziny. Z tej okazji wyprawiła huczne urodziny, na których nie zabrakło jej rodziny i przyjaciół, w tym Gigi Hadid i brata Anwara, rodziców Yolandy i Mohameda oraz przyjaciółek, m.in. Kendall Jenner. Pojawił się również The Weeknd, z którym modelka zeszła się po prawie 2 latach. Para zaczęła spotykać się w 2015 roku, ale rozstała się rok później. W międzyczasie Abel Tesfaye związał się z Seleną Gomez, z którą zadebiutował na czerwonym dywanie podczas Met Gali 2017. Ich związek nie przetrwał i zakończył się kilka miesięcy później. Natomiast o Belli mówiło się, że ciężko jej było pogodzić się z rozstaniem z muzykiem. W tym roku modelkę i artystę przyłapano na pocałunkach podczas festiwalu Coachella oraz czułościach na festiwalu w Cannes. Po tym, jak spędzili romantyczny weekend w Paryżu nikt nie miał wątpliwości, że wrócili do siebie.

Z okazji niedawnych urodzin modelki, The Weeknd złożył swojej dziewczynie życzenia na Instagramie, publikując serię uroczych zdjęć. Kiedy natomiast Bella pokazała fotografie ze swojej urodzinowej imprezy, pojawiły się spekulacje na temat oświadczyn. Niezależnie od tego, czy para postanowiła się zaręczyć, Bella i Abel traktują swój związek na poważnie, co potwierdza decyzja o wspólnym mieszkaniu!

Bella Hadid i The Weeknd postanowili razem zamieszkać

Jak donosi serwis TMZ, The Weeknd poprosił swoją dziewczynę (lub narzeczoną), aby wprowadziła się do jego penthouse'a w Nowym Jorku, na co modelka oczywiście się zgodziła. Luksusowa posiadłość artysty mieści się w dzielnicy TriBeCa, czyli części Dolnego Manhattanu, a miesięczny czynsz wynosi 85 tysięcy dolarów. Zawiera basen, pokój zabaw dla dzieci, siłownię, winiarnię oraz taras z widokiem na miasto. Wczoraj na Instagram Stories Belli pojawiło się kilka zdjęć... wspólnej lodówki, którą modelka jest najwyraźniej zachwycona. Zobaczcie w galerii fragmenty wystroju mieszkania Belli Hadid i The Weeknd.

10 dowodów na to, że Bella Hadid i The Weeknd bardzo się kochają [ZDJĘCIA] >>>