Bella Hadid i The Weeknd zaręczyli się! Takie była nasza pierwsza myśl, kiedy zobaczyliśmy najnowsze zdjęcie, a w zasadzie to serię zdjęć opublikowaną dzisiaj na Instagramie modelki. Już pierwsza fotka w albumie wywołała u nas takie, a nie inne skojarzenia. Widać na nim Bellę w objęciach swojego kanadyjskiego muzyka, a w oczy od razu rzuca się przedmiot, który młodsza z sióstr Hadid trzyma w dłoni. Jest to nic innego, jak czerwone pudełko. Czy jego zawartość oznacza to, co myślimy, czyli pierścionek? Wiele na to wskazuje, a tego samego zdania są niektórzy fani Belli, którzy swoimi przemyśleniami podzielili się w komentarzu pod zdjęciem. Co prawda, na serdecznym palcu lewej ręki modelki nie widać tego rodzaju biżuterii, zdjęcie mogło być zrobione zanim włożyła go na palec. Możemy tak sobie oczywiście gdybać aż do momentu, w którym zakochani nie potwierdzą, czy na imprezie z okazji 22. urodzin Belli Hadid doszło do oświadczyn, czy nie. Nie zmienia to jednak faktu, że to ujęcie jest bardzo dwuznaczne i nie tylko my mamy takie wrażenie! 

Musimy też przyznać, że komentarz modelki jakoś specjalnie nie rozwiewa naszych podejrzeń. Co więcej, nadaje im większy sens. Bella napisała: „choć jest już trochę po czasie (Hadid skończyła 22 lata 9 października - przyp. red.), wciąż jestem w szoku, myśląc o moich tegorocznych urodzinach. Nigdy nie czułam się bardziej szczęśliwa i kochana. Dziękuję mojemu ukochanemu, mojej pięknej rodzinie i przyjaciołom. To był najlepszy dzień ever (EVER)... Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Czuję się tak szczęśliwa, że aż ciężko mi w to uwierzyć". 

Bella Hadid i The Weeknd: historia ich związku

Historia związku Belli Hadid i The Weeknd, czyli Abla Tesfaye, jest nieco skomplikowana. Bella i Abel zaczęli spotykać się w kwietniu 2015 roku. Ale ponad rok później nie byli już razem. I kiedy Bella starała sobie ułożyć życie po rozstaniu - a podobno nie było jej łatwo zapomnieć o Ablu, ten stosunkowo szybko znalazł sobie nową miłość. Już pod koniec 2016 roku  Tesfaye zaczął być widywany w towarzystwie Selenie Gomez. Para zadebiutowała nawet razem na czerwonym dywanie i nie na pierwszej lepszej imprezie, bo na jednej z najważniejszych w show-biznesie, Met Gali 2017. Ich szczęście też nie trwało długo i ostatecznie kanadyjski wokalista oraz Selena byli razem rok. Po ich rozstaniu praktycznie od razu zaczęto plotkować, że The Weekend i Bella Hadid wrócili do siebie. Szybko okazało się, że nie były to wyssane z palca informacje. Przyłapano ich na pocałunkach na festiwalu Coachella, a następnie festiwalu w Cannes. A gdy w czerwcu tego roku para spędziła romantyczny weekend w Paryżu, gdzie wszystko zostało oczywiście uchwycone w obiektywach paparazzich, raczej nikt już nie wątpił w to, że Bella i The Weeknd znów są razem. Ostatnio, właśnie z okazji 22. urodzin Belli, The Weekend opublikował na Instagramie album ze zdjęciami, które utwierdziły wszystkich w tym przekonaniu.