„Stara miłość nie rdzewieje” - to stare przysłowie ma w sobie wiele prawdy, a już na pewno w przypadku tej dwójki. Plotki o tym, że Bella Hadid i The Weeknd znów są razem pojawiają się już od kilku miesięcy. Chociaż żadne z nich nie potwierdziło, że ponownie się spotykają, ich romantyczny weekend na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, a następnie w Paryżu nie pozostawia wątpliwości. Popularna modelka i kanadyjski artysta postanowili do siebie wrócić!

Pisaliśmy o tym, że Bella i Abel zostali przyłapani na gorącym pocałunku podczas after party na Lazurowym Wybrzeżu, a zdjęcia pojawiły się m.in. na serwisie E! News. Tym razem to fani modelki zauważyli parę na randce w Paryżu. Na koncie na Instagramie @abelxbella, poświęconym relacji Hadid i Tesfaye, opublikowano mnóstwo fotografii z ich wspólnej kolacji. Para wybrała się do restauracji, a na uchwyconych zdjęciach Bella nie może oderwać wzroku od Abela! Więcej dowodów? Muzyk w niedzielę wrzucił na Stories wideo piwa (trochę to szanujemy), w którym słychać głos Belli „Nagrywasz bąbelki?”. Wszystko wskazuje na to, że dobrze się ze sobą bawią, a zdjęcia wtulonych w siebie i śmiejących się celebrytów dowodzą, że już niedługo możemy spodziewać się oficjalnego wyjścia tej dwójki.

Bella Hadid przyłapana na gorącym pocałunku z... inną modelką! >>>

Bella Hadid i The Weeknd znowu razem!

Bellę i muzyka The Weeknd łączy burzliwa historia miłosna. Poznali się w 2015 roku, modelka wystąpiła w teledysku Abela do utworu In The Night. Jako para zadebiutowali na wręczeniu nagród Grammy w lutym, a pod koniec 2016 rozstali się z powodu tego, że obydwoje bardzo dużo pracowali, a ich grafiki były napięte i nie mieli czasu na spotkania. Od tamtej pory Bella nie zaangażowała się w poważny związek. Natomiast artysta już w grudniu 2016 roku związał się z Seleną Gomez, jednak w październiku 2017 roku znów był wolny. Następnie łączono go z wieloma kobietami, m.in. z Katy Perry, a o Belli mówiło się, że nie może zapomnieć o byłym chłopaku i wciąż go kocha. Parę miesięcy temu Abel i modelka znów zaczęli się spotykać i wygląda na to, że postanowili spróbować jeszcze raz! Trzymamy za nich kciuki! Cieszycie się, że Bella Hadid i The Weeknd są razem?