Kiedy Selena Gomez i The Weeknd rozstali się, nikt chyba nie spodziewał się, że obydwoje wrócą do swoich byłych partnerów. Już przed tym, gdy postanowili zakończyć swój związek plotkowano, że Selena spotyka się z Justinem Bieberem. Ostatnio spędzają ze sobą bardzo dużo czasu, jednak żadne z nich nie potwierdziło informacji o tym, że są razem.

Selena Gomez i Justin Bieber są razem? >>>

Okazuje się, że Abel Tesfaye również nie rozpaczał długo po rozstaniu z Seleną. Ich związek wypalił się prawdopodobnie już w wakacje i mimo tego, że to artysta podjął decyzję o rozstaniu, pozostali w kontakcie i nie żywią do siebie urazy. Artysta chodzi na randki, a na jednej z nich był nawet z eks Biebera, 21-letnią Yovanną Venturą. Dwa dni temu spotkał się już z kimś innym. SWOJĄ byłą dziewczyną, Bellą Hadid!

The Weeknd spotyka się z byłą dziewczyną Justina Biebera? >>>

Modelka ciężko zniosła odejście muzyka. W jednym z wywiadów przyznała, że zawsze będzie go kochać. Od momentu rozstania z Abelem z nikim oficjalnie się nie spotykała. Sprawy przybrały niespodziewany obrót kilka dni temu, kiedy The Weeknd był widziany w domu Yolandy Hadid, mamy modelki. Chociaż nie sfotografowano ich wspólnie, wiadomo, że modelka również odwiedziła swoją mamę na Manhattanie w tym samym czasie co Abel. Czy to oznacza, że Bella Hadid i The Weeknd planują do siebie wrócić? Cóż, na pewno znów się spotykają. Czekamy na rozwój wydarzeń!