Chyba mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw. Na początku listopada po prawie dwóch latach związku, Bella Hadid i Abel Tesfaye (The Weeknd) postanowili się rozstać. Co takiego się wydarzyło, że para wyglądająca na szalenie zakochaną, podjęła decyzję o zerwaniu?

Bella Hadid w najnowszym wydaniu magazynu "Teen Vogue" odpowiedziała na pytania dotyczące związku z muzykiem. Co prawda nie poznajemy powodów zakończenia ich relacji, jednak z wywiadu możemy dowiedzieć się kilku szczegółów na temat tego, jak to rozstanie przeżyła modelka. 

"To było moje pierwsze rozstanie albo drugie, jeżeli licząc tę historię z koniem i bardzo publiczne. Jako osoba z zewnątrz, można by pomyśleć, że radziłam sobie z nim bardzo dobrze, ale to zawsze jest w twoim sercu i zawsze czujesz się z tym ciężko. To będzie dla mnie trudne przez chwilę. Miłość rani, ale trzeba iść dalej" - w wywiadzie dla "Teen Vogue" powiedziała Bella Hadid.

Przypomnijmy, że para podjęła decyzję o rozstaniu na kilka tygodni przed pokazem Victoria's Secret, podczas którego Bella Hadid zadebiutowała na wybiegu amreykańskiej marki, a The Weeknd był jedną z muzycznych gwiazd (obok Lady Gagi i Bruno Marsa). Każdy, kto obserwował losy pary, a także paryski pokaz, z pewnością pamięta niezręczną sytuację, podczas której Bella minęła na wybiegu swojego eks. Do dziś nie wiadomo, czy ten moment był wyreżyserowany, czy zupełnie spontaniczny.

"Ale zawsze będę go szanować i zawsze będę go kochać. Czasami chcesz być smutna z tego powodu albo podejść do tego z zupełnie innej strony, jednak na koniec dnia nie chcesz palić za sobą mostów, o które tak ciężko walczyłać, aby je zbudować" - dodała Bella.

Ciekawe co na to The Weeknd, który aktualnie spotyka się z Seleną Gomez?