Bella Hadid pokazała naturalne zdjęcie – bez makijażu i bez retuszu. Fani nie kryją zachwytu

Wygląda na to, że jesteśmy świadkami narodzin nowego trendu na Instagramie. I to trendu, który bardzo nam się podoba, bo utrzymany jest w duchu body positive – mimo (a może nawet zwaszcza), że zainicjowały go gwiazdy, które zdążyły nas przyzwyczaić do wymuskanych, doprowadzonych do perfekcji zdjęć (oraz ciał). Czyżby właśnie zmieniły front? 

Najpierw była Deynn. W ubiegłym tygodniu słynna trenerka fitness, na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym trzyma się za fałdki na brzuchu. „„Nie zawsze jestem w super sztos fit formie” – napisała pod fotografią, wzbudzając tym samym jeszcze większy podziw fanek, które doceniły szczerość influencerki. Teraz przyszedł czas na Bellę Hadid, która także udostępniła zdjęcia w podobnej konwencji. Top modelka także postanowiła bowiem pokazać, jak naprawdę wygląda jej brzuch, skóra i cera – bez retuszu i błysku fleszy. I na Instagramie zamieściła swoje selfie bez makijażu i bez retuszu. „Dzięki, że pokazałaś tę uroczą, niedużą fałdkę na brzuchu” – można przeczytać w komentarzach pod zdjęciem – pośród innych entuzjastycznych wpisów zachwyconych obserwatorów gwiazdy. 

Na trzech fotografiach, które Bella Hadid udostępniła w formie galerii zdjęć, ubrana jest wyłącznie w ciemno zielone bikini, które odważnie eksponuje naturalne ciało modelki – ciało, które wcale nie jest idealnie jędrne, ale przecież jest piękne. Pozytywne reakcje fanów są tylko tego dowodem. Zresztą zobaczcie sami. I pokochajcie siebie! 

10 top modelek, które o mały włos zostałyby zupełnie kimś innym. Jak wyobrażały sobie swoją karierę? >>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bella (@bellahadid) Maj 21, 2020 o 2:57 PDT