Styl Belli Hadid można lubić lub nie, ale na pewno nie można jej odmówić nosa do akcesoriów. Modelka mająca w zasięgu ręki projekty największych domów mody ma silnie określony własny styl, a jej stylizacje są na tyle charakterystyczne, że trudno ją pomylić z kimś innym. Prywatnie chętnie sięga po sportowe zestawy odsłaniające brzuch, które jak nikt inny potrafi miksować z elementami pozornie do siebie nie pasującymi.

Biorąc jej styl pod lupę gołym okiem widać, że modelka ma słabość do polskich marek. Nie tak dawno została uchwycona w koszulce Local Heroes z kolekcji inspirowanej postaciami z disnejowskiej produkcji Piękna i Bestia, a innym razem z kolei wypatrzyliśmy siostrę Gigi w projekcie Krzysztofa Stróżyny z metką Kreist.

A jak ubrała się w swoje urodziny? W dniu, w którym świętowała osiągnięcie pełnoletniości Bella Hadid  dala się przyłapać w białej kusej sukience eksponującej nogi, którą zestawiła z kozakami przed kolano w tym samym kolorze. Po raz kolejny gwiazda dała się uwieść projektowi polskiego brandu – rzeczone buty to nowość na sezon jesień-zima 2017/2018 z portfolio Misbhv.

Swoją drogą prawda jest taka, że jest więcej polskich marek, których projekty śmiało mogłyby zasilić garderobę Belli Hadid – zgadniecie, które mamy na myśli?