Na tegoroczną galę rozdania nagród Emmy Ben Stiller postanowił zabrać swoją córkę Ellę. Aktor pozował z nią na czerwonym dywanie, a wszystkie obiektywy były skierowane właśnie na nich. W końcu ojciec i córka to duet niezawodny. Razem wyglądali świetnie.

Ben Stiller i Ella Olivia Stiller razem na czerwonym dywanie

Zarówno Ben, jak i Ella postawili na klasyczne stylizacje. Gwiazdor „Zoolander” wybrał ponadczasowy czarny garnitur i muszkę, podczas gdy jego córka wystąpiła w czarnej sukience maxi z wysokim rozcięciem aż do uda. Look uzupełniła ciemnym smoky eye. Wyglądali niezwykle elegancko.

Ella Olivia Stiller wyznaje, że Ben Stiller nie był wystarczająco obecny przy jej dorastaniu

Na początku roku Ella przyznała, że nie czuła obecności ojca w czasie jej dzieciństwa. Ben miał skupiać się na karierze zamiast na spędzaniu czasu z rodziną. Aktor zabrał głos w sprawie. Ella mówi to, co myśli, a czasami jest to coś, czego nie chciałbym słyszeć. Trudno jest tego słuchać – powiedział wtedy Ben. Przyznał jednak, że ważne jest, aby to, co powiedziała jego córka wybrzmiało.

Jak widać, teraz Ben stara się spędzać z córką więcej czasu. Na przykład łącząc pracę z czasem rodzinnym. Wspólne pojawienie się na czerwonym dywanie świadczy o tym, że wszystko między nimi w porządku!

To nie pierwszy raz, kiedy Ben zabrał Ellę na czerwony dywan! W 2019 roku gwiazdor „Poznaj mojego ojca" pojawił się z nastoletnią wtedy córką na rozdaniu Złotych Globów. Nic dziwnego, że jest to jeden z ulubionych duetów na czerwonym dywanie. 16-letnia Ella postawiła wtedy na długą, granatową sukienkę bez ramiączek i świecącą biżuterię.

Ben Stiller – żona, dzieci

W 2000 roku Ben poślubił Christine Taylor, z którą mają razem córkę Ellę oraz 17-letniego syna Quinlina. Para rozstała się w 2017 roku, jednak podczas wspólnej kwarantanny spowodowanej pandemią korona wirusa, ponownie się zeszła. Rozdzieliliśmy się i wróciliśmy do siebie. Bardzo się cieszymy – powiedział Ben „Esquire”. To było dla nas cudowne – dodał. Odświeżenie uczucia z Christine nazwał „niespodziewanym oraz jedną z tych rzeczy, które wyszły z pandemii”.