17 marca polscy fani w końcu będą mogli zobaczyć jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2017 roku. Nowa ekranizacja uwielbianej przez ludzi w przeróżnym wieku bajki "Piękna i Bestia" trafi do kin. Na świecie machina promocyjna działa już od jakiegoś czasu, a w Los Angeles odbył się właśnie jej kolejny element. Tym razem szum wokół filmu stworzyła rodzina Carterów, która pojawiła się w komplecie ubrana w projekty włoskiego domu mody Gucci.

Blue Ivy w sukience za 26 000 dolarów

Ma dopiero 5 lat, ale jej matka już od dawna dba o jej wizerunek kreując ją na ikonę stylu wśród najmłodszych. Blue Ivy zawsze wygląda nienagannie i śmiało w zakłopotanie może wprowadzić najpopularniejsze blogerki. Gucci to jedna z najczęściej wybieranych przez Beyonce marek dla swojej córeczki. Czyżby niebawem okazało się, że Blue Ivy zostanie najmłodszą ambasadorką tego domu mody? 

Rodzina Carterów w Gucci

Na premierę nowego filmu Disneya "Piękna i Bestia" w Los Angeles Beyonce pojawiła się w towarzystwie Jay'a Z i Blue Ivy. Cała rodzina na tę okazję wybrała projekty Gucci. Beyonce zieloną, długą suknię przepięknie pokazującą jej ciążowy brzuszek, Jay Z ubrał dżinsową kurtkę z motywem tygrysa na plecach, która idealnie pasowała do sukienki córki, która natomiast miała wyszyte dwie kolorowe papugi.