Beyoncé nosi buty polskiej projektantki! A wszystko to w nowym teledysku „Mood 4 Eva” z wizualnego albumu „Black is King”

Są bardzo charakterystyczne. Bo bardzo spektakularne. Mule na niewysokiej, zaledwie kilkucentymetrowej szpilce wyróżnia satynowy połysk i przede wszystkim – ogromna kokarda. Nie dziwi więc, że spodobały się jednej z najbardziej charyzmatycznych wokalistek ostatnich lat – Beyoncé, która w butach wystąpiła w swoim nowym teledysku „Mood 4 Eva” z wydanego właśnie wizualnego albumu „Black is King”. Nie kryjemy dumy, bo buty w których w swoim klipie wystąpiła Beyoncé to projekt polskiej projektantki Magdy Butrym. Mule z kokardą pochodzą z kolekcji na jesień-zimę 2018 roku. I już wtedy było o nich głośno!

Jennifer Lawrence i Chiara Ferragni założyły takie same sukienki od polskiej projektantki. Kto wygląda lepiej? >>>

Teraz mule z kokardą z kolekcji polskiej projektantki Magdy Butrym znów są na językach. Teledysk „Mood 4 Eva”, w którym Beyoncé miała je na sobie, swoją premierę miał zaledwie kilka dni temu. Podobnie jak cały najnowszy album piosenkarki – album nietypowy, bo wizualny, w którego skład weszły 4 pełnometrażowe klipy (obok „Mood 4 Eva” także:„Already”, „Brown Skin Girl” oraz „My Power”). Zgodnie z założeniem artystki każdy z nich jest prawdziwą ucztą dla oka, bo oprócz muzyki ważną rolę odgrywa w nich moda. I to z najwyższej półki! W filmie „Black is King”, premierowo wyemitowanym na platformie Disney+, Beyoncé nosi ubrania największych światowych projektantów. Tym bardziej cieszymy się więc, że obok Valentino czy Balmain znalazło się też miejsce dla polskiej projektantki. Magda Butrym pochwaliła się tym zresztą na swoi Facebooku, udostępniając kadr z teledysku, w którym Queen B ubrana jest w buty jej projektu – w klasycznym czarnym kolorze. Zresztą zobaczcie sami: 

Stylizacyjne triki Rosie Huntington-Whiteley, czyli 5 sposobów, by podrasować swoją stylizację >>>

Beyoncé nie jest zresztą jedyną gwiazdą zza oceanu, która jest fanką polskiej projektantki. Ubrania Magdy Butrym nosi także Kim Kardashian, Jennifer Lawrence, Dua Lipa, Hailey Bieber, Rosie Huntington-Whiteley, Pernille Taisbaek czy Chiara Ferragni. Dla Queen B buty z metką polskiej marki wybrała jej stylistka Zerina Akers, która odpowiedzialna była za wszystkie kreacje z albumu „Black is King”. Zła wiadomość? Jeśli buty Magdy Butrym, które upodobała sobie Beyoncé, także i wam wpadły w oko, musicie wiedzieć, że już nie można ich kupić. Na pocieszenie dodamy tylko, że kosztowały ok. 4 tysiące złotych. Na szczęście, w popularnych sklepach można znaleźć podobne. Poniżej nasi faworyci: