Beyoncé przygotowała wspaniałą niespodziankę dla wszystkich swoich fanów! Do sieci trafił właśnie najnowszy album wokalistki, zatytułowany Homecoming: The Live Album. Mimo tego, że nikt nie spodziewał się nowego krążka od Queen B, to data jego premiery nie została wybrana przypadkowo! Od dzisiaj możemy bowiem oglądać film na Netflixie (o takim samym tytule), poświęcony twórczości piosenkarki, a konkretnie jej historycznemu występowi podczas festiwalu Coachella 2018. Więcej na temat nowej produkcji Netflixa przeczytacie TUTAJ.

Koncert Beyoncé podczas Coachelli był hołdem złożonym amerykańskim szkołom i uniwersytetom, które od XIX wieku zajmowały się kształceniem osób czarnoskórych. Jedną z tych szkół – Fisk University – ukończył ojciec artystki, Matthew Knowles. Beyoncé skupia uwagę na wizjonerach, którzy ją zainspirowali – absolwentach wspomnianych szkół.

Beyoncé wydała nowy album! Posłuchajcie krążka „Homecoming: The Live Album”

Beyoncé naprawdę rozpieszcza swoich fanów! Najnowszy album amerykańskiej artystki, Homecoming: The Live Album, trafił dzisiaj na najpopularniejsze platformy cyfrowe. W związku z tym, nie będziecie mieli najmniejszych problemów, aby posłuchać (aż!) 40 kawałków, śpiewanych na żywo przez Queen B!Homecoming: The Live Album to siódmy solowy album w karierze Beyoncé. Oprócz takich krążków, jak Dangerously in Love, 4, czy Lemonade, wokalistka wydała również płytę w duecie ze swoim mężem - Jay-Z. Album Everything is Love okazał się totalnym hitem i zadebiutował na drugim miejscu prestiżowej listy Billboard 200! Czy Homecoming: The Live Album będzie kolejnym sukcesem Beyoncé? Jesteśmy o tym przekonane.