Premiera remake’u kultowej bajki Disneya zbliża się wielkimi krokami. Już 19 lipca do polskich kin trafi Król Lew w reżyserii Jona Favreau. Animacja, wykonana nowoczesną techniką komputerową, dzięki której obraz jest bardzo realistyczny, robi wrażenie, o oczym przekonaliśmy się z trailera. Wczoraj odbyła się uroczysta premiera Króla Lwa w Stanach Zjednoczonych, na której nie zabrakło gwiazd. Pojawili się oczywiście artyści, którzy udzielili swojego głosu głównym bohaterom. Na czerwonym dywanie pojawił się Donald Glover, który w filmie animowanym użyczył głosu Simbie oraz Beyoncé, mówiąca głosem Nali. Twórcy oraz artyści, których usłyszymy w dubbingu, świętowali premierę Króla Lwa

„Król Lew” - sprawdźcie, czyim głosem będą mówić postacie w polskiej wersji filmu >>>

Król Lew: Beyoncé z Blue Ivy, Donald Glover i inne gwiazdy na premierze 

Z okazji światowej premiery Króla Lwa w Stanach Zjednoczonych odbyła się uroczysta premiera nowej wersji bajki. Uczestniczyli w niej m.in.: reżyser Jon Favreau, Beyoncé z Blue Ivy, Donald Glover, Hans Zimmer, Chance the Rapper i Pedro Pascal. Pojawiły się już pierwsze recenzje remake’u kultowej bajki, które są bardzo przychylne. Krytycy szczególnie docenili wizualną stronę produkcji, stwierdzając, że momentami obraz przypomina film przyrodniczy, a grafika jest bardzo realistyczna.

W Królu Lwie usłyszymy również nową wersję soundtracku oraz słynną piosenkę Can You Feel The Love Tonight, autorstwa Eltona Johna, za którą otrzymał Oscara. Oficjalną ścieżkę dźwiękową wyprodukował Hans Zimmer. Natomiast do sieci trafił właśnie nowy utwór Beyoncé, zatytułowany Spirit, który znajdzie się w filmie. Dodatkowo, artystka zapowiedziała, że wyprodukowała album The Lion King: The Gift, inspirowany animacją. Płyta jest mieszanką r&b, popu i afrykańskich rytmów. Oprócz Queen B na płycie usłyszymy też innych artystów. Poniżej posłuchacie premierowego utworu.

Wy też nie możecie doczekać się premiery Króla Lwa? My odliczamy już dni!