Billie Eilish znów trafiła na nagłówki serwisów plotkarskich. Tym razem jednak nie chodzi o kolejną drastyczną zmianę w wyglądzie piosenkarki, lecz jej życie uczuciowe. Do sieci trafiły bowiem nowe zdjęcia sławnej dziewiętnastolatki ze spaceru z jej ukochanym pitbullem Sharkiem oraz... tajemniczym mężczyzną.

Kim jest Matthew Vorce?

Jak udało się ustalić amerykańskim portalom, chłopak z którym wielokrotna laureatka nagród Grammy przechadzała się ostatnio po ulicach kalifornijskiego Santa Barbara, to Matthew Tyler Vorce.

Nowy chłopak u boku gwiazdy muzyki to (jak na razie) mało znany aktor i pisarz. Do tej pory można było go oglądać m.in. w thrillerze Mamo, umieram z miłości z Jamesem Franco i Tori Spelling, kryminale Little Monsters, dramacie Dark Hours: Typee oraz krótkometrażowej produkcji I Wasn't Me.

Billie Eilish ma nowego chłopaka?

Znana z konsekwentnego strzeżenia swojej prywatności artystka nie chce odnosić się do plotek na temat nowego partnera. Odpowiedzi na pytania odnośnie statusu relacji z gwiazdą odmówił także Vorce. Co więcej, aktor w poniedziałek zmienił ustawienia swojego profilu na Instagramie (@corduroygraham) z publicznego na prywatny.

Wygląda więc na to, że nawet jeśli tych dwoje faktycznie łączy coś więcej niż przyjaźń, to póki co nie mają zamiaru dzielić się tą radosną wieścią ze światem.

Przypomnijmy, że wcześniej Billie Eilish łączono z Brandonem Q Adamsem, czyli raperem występującym pod pseudonimem 7: AMP. Para miała rozstać się w 2019 roku.

Zobacz zdjęcia Matthew już teraz w naszej GALERII.