Jennifer Lopez inspiruje od lat, a jej modowe i urodowe wybory często rosną do rangi trendu. Piosenkarka wielokrotnie kreowała różne tendencje i sprawiała, że konkretne ubrania lub dodatki znikały ze sklepowych półek i wieszaków. Z tego powodu śledzimy jej modowe poczynania nie tylko na zdjęciach street fashion, kiedy zostaje przyłapana przez paparazzi, ale również w jej mediach społecznościowych. Obok zdjęć z występów i innych służbowych zobowiązań nie brakuje kadrów, które pokazuję codzienne momenty Jennifer Lopez. Niedawno gwiazda podzieliła się ujęciami, na których siedzi na kanapie w czarnej piżamie, a spod rozpiętej bluzki widać koronkowy biustonosz z ozdobnymi paskami. Po tej fotografii nie mamy wątpliwości, że podobne modele znów staną się obiektem zainteresowania. Na szczęście wykończenie z paskami i inne wariacje na temat tego trendu są stale obecne w kolekcjach marek bieliźniarskich, więc znalezienie podobnego modelu wcale nie było sporym wyzwaniem. Wręcz przeciwnie. Znaleźliśmy ich tyle, że powstała cała wishlista. Wybór tylko jednego nie będzie zatem łatwym zadaniem.

Biustonosz Jennifer Lopez

Domowa stylizacja Jennifer Lopez to sposób na umilenie sobie chwil w domowym zaciszu. Przyjemna dla skóry piżama i wygodny biustonosz to coś, czego czasami po prostu potrzebujemy. Nie ma tu znaczenia, czy spędzamy weekend w czterech ścianach, czy mamy home office i nie zamierzamy się ubierać się na galowo, a właściwie w ogóle nie zmieniamy koncepcji stroju, w którym spędziliśmy noc. Na plus poza samą wygodą mogą być też walory estetyczne takiego zestawu. Zwłaszcza w przypadku biustonosza mamy do wyboru mnóstwo opcji. Koronki, siateczka, dodatkowe paski i inne detale pozwalają wybrać model skrojony pod nasze wyobrażenie na temat idealnego stanika. Zdaniem Jennifer Lopez taki tytuł może zyskać koronkowy model z ozdobnymi paskami. Biustonosz gwiazdy z kolekcji Intimissimi nie jest jedynym, który spełnia te warunki. Podobny model udało nam się znaleźć w polskiej sieciówce.

Idąc tropem pięknej bielizny od polskich marek nie poprzestaliśmy na propozycjach z sieciówki. Nasze kroki skierowaliśmy do innego brandu, który specjalizuje się w robiących wrażenie modelach i tam nasza lista życzeń z pięknymi biustonoszami tylko powiększała się o kolejne pozycje. Ostatecznie trafiło na nią aż 6 biustonoszy, które choć łączy podobna estetyka, to jednak są na tyle różnorodne, że mogą trafić w różne gusty. Białe i czarne, z koronką i gładkie, z dodatkowymi ozdobami i bez nich, transparentne i kryjące – pozwolą na znalezienie tego jedynego lub ostatecznie skłonią do większego zamówienia. A nam pozostaje obserwować Jennifer Lopez i czekać na kolejną dawkę inspirujących zdjęć, które być może przypomną nie tylko o czułych chwilach, które należą się każdemu z nas.