Fantasia i Minty Dot namawiają, by celebrować każdy moment

Leniwy poranek z książką, wieczór z ulubionym serialem albo długa kąpiel przy świecach. A do tego ulubiony deser. Brzmi jak marzenie? Dlaczego by go nie spełnić? Zwłaszcza, że , jak przekonują psychologowie, warto od czasu do czasu znaleźć chwile tylko dla siebie i oddać się prostym przyjemnościom. Przekonują o tym także dwie z naszych ulubionych marek – Fantasia (której kremowym jogurtem z czekoladą lubimy zajadać się w pracy) oraz Minty Dot, polska marka biżuteryjna. Obie połączyły siły przy okazji kampanii „Celebruj każdy moment”, która przypomina, jak ważne jest cieszyć się chwilą.

„Zazwyczaj świętujemy duże, wyjątkowe okazje: urodziny, początek nowego roku. Razem z Fantasia chcemy pokazać, że moment na małe świętowanie mamy codziennie i tylko od nas zależy jak uczcimy każdą chwilę dnia. Marka chce dostarczać ku temu powodów i okazji. Pokazać, że wyjątkowość kryje się w każdym momencie. Musimy tylko ją zauważyć i odpowiednio docenić.” –  w rozmowie z magazynem Glamour powiedziała Magdalena Siarkowska, starszy kierownik marki Fantasia. Dodając, że to właśnie „chwila dla siebie i docenianie jej pomaga się zatrzymać, zwolnić,wpaść na nowe pomysły. To wtedy mamy czas naprawdę zastanowić się co dalej, nabrać inspiracji, by ruszyć do działania w taki sposób, jaki sprawia nam największą przyjemność”.

Fantasia i Minty Dot połączyły siły! W efekcie powstała wyjątkowa biżuteria

W ramach współpracy Minty Dot i Fantasii powstała specjalna kolekcja biżuterii autorstwa Darii Siwiak, projektantki Minty Dot. W jej skład wchodzą: naszyjnik, bransoletki i kolczyki. Wykonane ze srebra o próbie 925, powlekane złotem i inspirowane kołem idealnie wpisują się w aktualne trendy. Dodatkowy atut? Nie tylko idealnie uzupełniają codzienne stylizacje, ale i przypominają, by moment dla siebie znaleźć każdego dnia.

fot. materiały prasowe

Jak wygrać biżuterię Minty Dot? Wystarczy wziąć udział w konkursie Fantasii

Wam też podoba się biżuteria Minty Dot? Teraz możecie ją wygrać! Wystarczy wziąć udział w konkursie Fantasii i... zrobić zdjęcie, które idealnie obrazuje, jak można celebrować swój moment z Fantasią. Fotografię należy umieścić na stronie www.fantasia.com.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Począwszy od 7 stycznia każdego dnia do wygrania jest 20 bransoletek, a raz w tygodniu cały zestaw unikalnej biżuterii. Zasady konkursu są proste, a duża pula nagród sprawia, że każda kobieta ma szansę na wygraną. Przekonajcie się same. Inspiracji szukajcie w naszej galerii (na górze strony). A szczegółów konkursu na stronie www.fantasia.com.pl.