Black Friday 2019 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku największe święto promocji wypada 29 listopada. I chociaż do Amerykanów nam daleko, warto przygotować się do zakupowego szaleństwa. Jak robić zakupy podczas wyprzedaży, aby nie zbankrutować (i nie oszaleć)? Na dobry początek przygotujcie listę zakupów. Sprawdźcie, czego brakuje w waszej szafie (może warto w czarne rurki, bo model, który nosicie obecnie ma już widoczne przetarcia, albo skórzana ramoneska – na pewno szybko nie wyjdzie z mody). Oczywiście, zakupy mają być nie tylko koniecznością, ale również przyjemnością. Kilka miesięcy temu upatrzyłyście ultra stylową sukienkę wReserved? Black Friday to świetny moment na zakup wymarzonego elementu garderoby!

Black Friday 2019 Zara: 10 rzeczy, które (mamy nadzieję) będą przecenione

Black Friday 2019: co kupić na promocji?

Black Friday 2019 to dobra okazja do tego, aby zainwestować w wysokiej jakości - ponadczasowe klasyki, których ceny regularne nie należą do najniższych. Właśnie dlatego w tym roku będziemy polować na wełniany płaszcz do kolan z H&M Premium. Naszą uwagę zwróciły również kozaki z obcasem pokrytym zwierzęcymi printami z aktualnej oferty Mango. 29 listopada warto zajrzeć również do Zary, gdzie czekają ultra stylowe marynarki (ozdobione kratą lub cekinami), Mohito, a także &Other Stories.

Ostatnio pisałyśmy o sukienkach studniówkowych. Wybrałyśmy dla was (aż!) 100 pięknych kreacji z sieciówek. Wszystkie znajdziecie TUTAJ. Pamiętajcie, że ceny (przynajmniej) części z nich zostaną obniżone z okazji Black Friday 2019. Warto wybrać się tego dnia na zakupy, aby skompletować swoją idealną – studniówkową stylizację. To samo dotyczy kreacji weselnych, sylwestrowych czy karnawałowych.

Jak mądrze wydawać pieniądze? Oto 5 sposobów na to, aby robienie zakupów stało się przyjemne i opłacalne >>>