Black Friday 2019 trwa w najlepsze. Do akcji jak co roku dołączyła również Zara. Popularna sieciówka do samego końca trzymała w tajemnicy wysokość rabatu. Dzisiaj w nocy na oficjalnej stronie hiszpańskiej marki pojawił się komunikat o tym, że część asortymentu przeceniono o -50%! To zdecydowanie bardzo atrakcyjna oferta, biorąc pod uwagę to, że większość firm oferuje zniżki nie większe niż -20%. Co dokładnie przeceniono i co warto kupić na Black Friday 2019 w Zarze? Sprawdźcie szczegóły promocji, która obowiązuje zarówno sklepach stacjonarnych, jak i online, poniżej.

Trendy 2019: 7 hitów sezonu, na które warto zapolować w Black Friday i Cyber Monday 2019 >>>

Black Friday 2019 Zara: zniżki -50%. Najmodniejsze ubrania i dodatki, w które warto zainwestować

Aż do dzisiaj nie było wiadomo, jaka część asortymentu będzie przeceniona z okazji Black Friday 2019 w hiszpańskiej sieciówce. Okazało się, że Zara przygotowała atrakcyjne zniżki na sporą część asortymentu. Kolekcje damskie, męskie i dziecięce przeceniono o -50%. Oferta obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online tylko do końca dzisiejszego dnia, czyli do północy 29 listopada. Tańsze ubrania i dodatki znikają w błyskawicznym tempie, dlatego warto się pośpieszyć.

Z zakładki Piątek 29 -50% wybrałyśmy 10 rzeczy, które wpisują się w obecne trendy i posłużą Wam przez lata. Mocno wyczuwalny jest klimat lat 80. Zainwestujcie w bluzę z przeskalowanymi ramionami (kosztuje 39,50 zł), spodnie jeansowe typu slouchy (kupicie je za 69,50 zł) i czarny płaszcz (w cenie 149,50 zł). Sprawdźcie, co jeszcze wybrałyśmy z przeceny Black Friday 2019 w Zarze.