Black Friday 2023 już jutro, dlatego coraz więcej marek i sklepów zaczyna odsłaniać kolejne karty, by zachęcić klientów do zakupów. Podobnie z wyczekiwaną Zarą, na której stronie internetowej pojawiła się właśnie zapowiedź jutrzejszych obniżek cenowych. Okazuje się, że popularna marka przygotowała promocję aż do -40%, w ramach której obniżono ceny ubrań, torebek, butów i dodatków. Na stronie www Zary pojawił się zresztą dziś rano komunikat, że Black Friday 2023 w hiszpańskiej sieciówce zacznie się wcześniej niż na całym świecie. Otóż już dziś będziemy mogli dokonać zakupów w aplikacji i w sklepie internetowym – w pierwszym przypadku o godzinie 20:00, a w drugim o 21:00. Dzień później, w Czarny Piątek 2023, zniżki trafią do sklepów stacjonarnych.

Black Friday 2023 w Zara – co warto kupić?

Co warto kupić w Zara podczas Black Friday? Słynąca z wysokiej jakości klasyków marka to idealne miejsce na skompletowanie swojej zimowej szafy kapsułowej, uzupełnienie garderoby o eleganckie i nieśmiertelne klasyki czy znalezienie ciepłych basików, które spokojnie posłużą nie tylko w czasie tegorocznej zimy, ale i przez kilka kolejnych. 

W naszej galerii znajdziecie wyselekcjonowane elementy garderoby, na które w czasie Black Friday będą polować nasze redaktorki. Nie czekajcie jednak do piątku – w końcu wyselekcjonowane przez nas produkty w atrakcyjnych cenach możecie kupić już dziś wieczorem.