Modne paznokcie na sezon jesień-zima 2023/2024? W gronie najważniejszych trendów na nadchodzące miesiące – obok minimalistycznych stylizacji, aplikacji 3D i zdobień z nutką nostalgii – znalazł się jednokolorowy manicure. Prosty w wykonaniu, ale (przy doborze produktów w odpowiednich odcieniach) niezwykle efektowny i elegancki. Jeśli zastanawiasz się, po jakie barwy sięgnąć w najbliższej przyszłości, świetnie trafiłaś. Mamy dla ciebie inspirację na modne paznokcie od Kylie Jenner, która lansuje black rose nails

Modne paznokcie na sezon jesień-zima 2023/2024: Black rose nails w stylu Kylie Jenner

W ubiegłą środę (1 listopada) Kylie Jenner pojawiła się na gali wręczenia nagród WSJ Magazine 2023 Innovator Awards, którą zorganizowano w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Członkini klanu Kardashian-Jenner zachwyciła na czerwonym, a właściwie złotym dywanie w dwuczęściowej stylizacji – czarnym topie i brązowej spódnicy maxi. Miała na sobie także sandałki na obcasie. Włosy pozostawiła rozpuszczone. Zadbała również o manicure. Celebrytka, która niegdyś była kojarzona z długimi, bogato zdobionymi paznokciami, tym razem postawiła na klasykę. Czyli naturalną płytkę spiłowaną na kształt lekko zaokrąglonego kwadratu. Jeśli chodzi o kolor, wybrała black rose nails, czyli bardzo ciemną czerwień wpadającą w brąz (w zależności od światła, które akurat pada na paznokcie). Zobacz:

fot. Getty Images / Noam Galai / Stringer / Dia Dipasupil / Staff / kolaż Glamour.pl

Modne kolory paznokci na sezon jesień-zima 2023/2024

Odcień black rose całkowicie wpisuje się w trendy sezonu jesień-zima 2023/2024. W nadchodzących miesiącach warto zwrócić uwagę również na różne wersje czerwieni, szczególnie na te ciemniejsze, inspirowane winem. Równie hot jest niebieski w wybranych odsłonach, na czele z granatem i tak zwanym denim blue. Kolejna – interesująca propozycja to butelkowa zieleń. Co ciekawe, w tym sezonie możesz całkowicie zrezygnować z koloru. Wystarczy, że zadbasz o swoją naturalną płytkę, a do stylizacji użyjesz np. odżywki do paznokci.