Na początku października dowiedzieliśmy się, że Blake Lively i Ryan Reynolds po raz kolejny zostali rodzicami. Jednak trzecie dziecko gwiazdorskiej pary przyszło na świat dwa, a może nawet trzy miesiące przed tym, jak informacja o porodzie obiegła cały świat. Źródło portalu Us Weekly tłumaczy, że Blake Lively i Rayan Reynolds chcieli zachować odrobinę prywatności, a także nacieszyć się nowym członkiem rodziny w spokoju - w gronie bliskich i bez świateł reflektorów. Wczoraj gwiazdorska para opublikowała pierwsze zdjęcie z kilkumiesięcznym maluchem. Co więcej, Rayan Reynolds zdradził, jaka jest płeć dziecka.

Blake Lively i Ryan Reynolds pokazali zdjęcie swojego trzeciego dziecka! Znamy płeć

Ryan Reynolds opublikował na swoim Twitterze post, w którym nawiązał do zbliżających się w Kanadzie wyborów i zmian klimatycznych. Aktor przyznał, że kocha Kanadę i chce, aby jego córki dorastały w takim otoczeniu, jak on. Spostrzegawczy fani zauważyli, że Ryan Reynolds zdradził w tweecie płeć swojego trzeciego dziecka. Gwiazdor wspomniał bowiem o swoich córkach oraz ich przyszłości. To znaczy, że latem 2019 Blake Lively i Ryan Reynolds przywitali na świecie dziewczynkę!

Kocham Kanadę i chcę, aby moje córki dorastały w takim samym otoczeniu naturalnym, jak ja. Kandydaci, na których oddacie głos 21 października, będą kształtowali politykę klimatyczną. Jestem dumny z postępu, jakiego dokonaliśmy przez ostatnie cztery lata. Sprawdźcie informacje dotyczące głosowania na Elections.ca.

Post, który aktor opublikował na Twitterze, został opatrzony uroczym zdjęciem. Widać na nim Blake Lively i Ryana Reynoldsa w towarzystwie ich najmłodszej córeczki. Oczywiście, aktorowi nadal zależy na zachowaniu prywatności, dlatego zamalował twarz swojego dziecka. Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem graficznych zdolności Ryana Reynoldsa (haha!). Pierwsze - wspólne zdjęcie Blake Lively, Ryana Reynoldsa i ich trzeciej córeczki znajdziecie poniżej. Uroczo razem wyglądają, prawda?

Miranda Kerr urodziła! Znamy płeć trzeciego dziecka modelki >>>