Blake Lively skradła serca dziewczyn na całym świecie swoją rolą Sereny Van Der Woodsen w produkcji „Plotkara”. Aktorka, podobnie jak swoja serialowa bohaterka, lubi się z modą, co widać już na pierwszy rzut oka. Styl Blake jest bardzo kobiecy, zmysłowy, podkreślający figurę, a jednocześnie kolorowy. Gwiazda zdecydowanie nie boi się eksperymentować i bawić modą, co udowodniła niejednokrotnie, chociażby podczas rokrocznej Met Gali w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. W czasie tegorocznego tygodnia mody w Nowym Jorku także nie zawiodła. 36-latka wyglądała jak wyjęta prosto z pierwszego sezonu „Plotkary”.

Blake Lively niczym Serena van der Woodsen na nowojorskim tygodniu mody

Blake Lively pojawiła się w poniedziałek (11 września) na pokazie Micheala Korsa na Brooklynie w ramach nowojorskiego tygodnia mody. Aktorka „Plotkary” postawiła na złoty, podkreślający sylwetkę kombinezon inspirowanym latami 70. z szerokimi nogawkami i wąskim skórzanym paskiem podkreślającym talię. Nostalgiczną stylizację, której nie powstydziłby się zespół ABBA, dopełniła dużymi kolczykami, bujnymi dyskotekowymi lokami oraz delikatnym makijażem, w którym królowały odcienie brązu.

fot. Getty Images / Dimitrios Kambouris

Zdjęcia i nagrania z wydarzenia szybko obiegły internet. W komentarzach pod jednym z viralowych filmików opublikowanych na TikToku fani i fanki zachwycają się stylizacją Lively, porównując kreację do stylu Sereny van der Woodsen.

Wygląda jak wyciągnięta prosto z 1. sezonu „Plotkary”!

Serena nie powstydziłaby się tej stylizacji, to totalnie w jej stylu!

Czy ja dobrze widzę? Serena van der Woodsen na nowojorskim tygodniu mody?

Zgadzacie się z komentarzami w sieci?