Ulubienica kolorowych magazynów, dziewczyna z amerykańskiego snu, matka, żona i przepiękna kobieta, Blake Lively przygotowuje się do nowej roli. W filmie wyreżyserowanym przez Nicka Cassavetesa (Pamiętnik, Alpha Dog czy Bez mojej zgody) wcieli się w rolę Jackie (samotnej matki), która za wszelką cenę stara się wiązać koniec z końcem. 

Bruised Blake Lively zobaczycie w zupełnie nowej odsłonie. Biedna dziewczyna pracująca na dwa etaty, była zawodniczka MMA zmuszona jest wrócić na ring, gdy opieka społeczna chce odebrać jej syna. Udział w filmie aktorka potwierdziła w wywiadzie dla magazynu Variety, a od jakiegoś czasu gwiazda aktywnie przygotowuje się podczas treningów do nowej roli. Zdjęcia rozpoczną się we wrześniu tego roku.

Blake Lively w ostatnim czasie zagrała w filmie 183 metry strachu, w którym stoczyła walkę z żarłocznym rekinem, a także w kolejnym hicie Woddy'ego Allena Śmietanka towarzyska. We wrześniu tego roku na ekrany kin wejdzie jej kolejny film, tym razem będzie to dramat w reżyserii Marca Forstera, All I See Is You