Blanca Miró Scrimieri to jedna z tych osób, których modowej społeczności nie trzeba przedstawiać. Jeżeli zdarzyłoby się jednak tak, że komuś umknęło to nazwisko, to już objaśniamy, kim jest i dlaczego ostatnio zwróciła naszą uwagę. Na Instagramie nie brakuje influencerek, które prowadzą konta poświęcone przede wszystkim modzie. Prezentują ciekawe stylizacje i sprawiają, że chcemy wyglądać tak jak one. Wybicie się w morzu podobnych osób, które dzieli ta sama pasja, nie jest zatem łatwym zadaniem. Niektórym jednak się udaje, bo mają w sobie to COŚ. I właśnie Blanca jest osobą, której tego czegoś nie brakuje. Wyróżnia ją oryginalny styl, a to docenia nie tylko 568 tysięcy obserwatorów i obserwatorek, ale również marki odzieżowe i domy mody, które zapraszają ją do współpracy. Influencerka ma na swoim koncie między innymi kolekcje dla Edited, Mango Home i wielu innych. Do tego prowadzi własną markę La Veste i platformę Vasquiat. Tym razem wzbudziła zainteresowanie nie za sprawą kolejnej wielkiej współpracy, ale przez wybór sukienki z polską metką.

Blanca Miró Scrimieri w projekcie polskiej marki

Blanca Miró Scrimieri nie trzyma w tajemnicy zawartości swojej szafy. Nieustannie pokazuje, że nie goni wyłącznie za modelami z najwyższej półki i potrafi się świetnie ubrać za niewielkie pieniądze. Dzięki temu na jednym zdjęciu możemy ją zobaczyć w rzeczach od topowych projektantów, a na kolejnym w ubraniach z sieciówki. Ten mix dodatkowo inspiruje jej obserwatorów, bo jej garderoba może być dedykowana każdemu i zasobność portfela nie ma tu nic do rzeczy. Ostatnio mieliśmy tego najlepszy przykład. Z jednej strony Chanel, Gucci, Paco Rabanne i Acne Studios. Z drugiej natomiast polska sieciówka. Wszystko za sprawą fioletowej sukienki, która wpadła w oko gwieździe mediów społecznościowych.

 

 

Blanca Miró Scrimieri w sukience Reserved

Ubrania z polskiej sieciówki zdążyło już wybrać wiele gwiazd. Magda Mołek, Monika Brodka, Joanna Koroniewska i Kinga Rusin to tylko niektóre z nich. Projekty Reserved cieszą się popularnością jednak nie tylko wśród polskich fashionistek. Blanca Miró Scrimieri najlepiej pokazuje, że mamy u siebie modę na światowym poziomie. Influencerka wybrała dla siebie fioletową sukienkę midi z nowej kolekcji Reserved. Dopasowany model nie jest jednak zwyczajny. Obok innych sukienek na ramiączkach od razu wyróżnia się za sprawą dekoltu. Nie chodzi tylko o to, że jest wycięty w literę V. Dodatkowo zdobią go krzyżujące się paski. Dzięki ciekawemu fasonowi i kolorowi ta sukienka to idealny wybór na lato.

W dzień sprawdzi się na przykład z klapkami i koszykiem. Na wieczorne wyjście ze znajomymi może natomiast stać się tłem dla jednej z małych torebek. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby wtedy sięgnąć po buty na obcasie. Dobra wiadomość jest taka, że sukienka wybrana przez influencerkę kosztuje mniej niż 100zł i do tego wciąż jest dostępna w pełnej rozmiarówce.

 

Zobacz także: