Tomasz Kot z córką podbijają Netfliksa

On ma na swoim koncie wybitne role i najbardziej prestiżowe nagrody filmowe. Ona dopiero stawia swoje pierwsze kroki w świecie kina i telewizji. Tomasz Kot i jego nastoletnia córka Blanka Kot są gwiazdami serialu „Wielka woda”, czyli kolejnej polskiej produkcji Netfliksa, która robi furorę na całym świecie. Krytycy pieją z zachwytu, a widzowie nie są w stanie oderwać od ekranów i pochłaniają wszystkie sześć odcinków w jeden wieczór. Trudno jednak im się dziwić. „Wielka woda” to niezwykle porywająca i emocjonalna opowieść o ludziach, którzy mierzą się z siejącym spustoszenie kataklizmem oraz własnymi słabościami. 

Tomasz Kot i Blanka Kot w premierowym odcinku Double Trouble

Cenionego aktora wraz z jego utalentowaną córką możecie oglądać także w pierwszym odcinku naszego nowego cyklu wideo o nazwie Double Trouble. Kto wcześniej rozpoczął swoją przygodę z aktorstwem? Kto lepiej śpiewa? Komu bardziej zależy na karierze w Hollywood? Czy wierzą w życie poza Ziemią? Tomasz Kot i Blanka Kot w swoim pierwszym wspólnym występie przed kamerami wzięli udział w TEŚCIE ZGODNOŚCI, dzięki któremu dowiadujemy się bardzo ciekawych szczegółów na temat ich szczególnej relacji.

Najbardziej cenię w Blani dojrzałość. Gdy rozmawiam z nią, czuję się bogatszy i pełniejszy – wyznał aktor.

Piętnastolatka również nie szczędziła swojemu sławnemu tacie miłych słów.

Ja wybrałam poczucie humoru. Za każdym razem, jak mam jakiś słabszy humor, to tata próbuje mnie rozśmieszyć. Potrafi mnie w jakiś sposób rozbawić i poprawić mój nastrój. Bardzo sobie to cenię – oznajmiła Blanka Kot.

Aktorski duet dał nam się również namówić na podróż WEHIKUŁEM CZASU, aby skomentować najważniejsze wydarzenia 1997 roku, czyli momentu, w którym rozgrywa się akcja serialu „Wielka woda”.

Za pomoc w realizacji premierowego odcinka Double Trouble dziękujemy Netflix Polska.

Materiał wideo obejrzysz na górze strony.

Reżyseria i produkcja: Robert Choiński
Zdjęcia i montaż: Michał „Misiek” Ślusarski
Identyfikacja wizualna: Kamil Loryś

Zobacz także: