„WRACAMY!!!! Nadszedł TEN DZIEŃ, na który czekali fani na całym Świecie!!! Wracamy na plan ze zdwojoną siłą, bo ekranizujemy nie tylko drugą cześć powieści czyli „TEN DZIEŃ”, ale i trzecią, czyli „Kolejne 365 dni”. Z dumą i wielką radością potwierdzam również, że dołączyliśmy do międzynarodowej rodziny Netflixa, stając się tym samym produkcją Netflix Original. Nie mogę doczekać się przygody, która czeka mnie przez najbliższe miesiąc! (...) Będzie seks, seks i jeszcze więcej seksu. Trzymajcie kciuki” – w maju tego roku Blanka Lipińska napisała na Instagramie pod zdjęciem z Anną Marią Sieklucką i Michelem Morrone. Tym samym informując, że ruszają prace nad kolejnymi częściami filmu „365 dni”, który pod względem oglądalności nie mógłby cieszyć się większym powodzeniem. I to nie tylko w Polsce, ale i za granicą, gdzie można go było obejrzeć na Netfliksie. Teraz, dwa miesiące od rozpoczęcia zdjęć, pisarka ogłosiła, że poszukuje osób, które chciałby podjąć pracę na planie. A konkretnie zagrać jedną z drugoplanowych ról. Jakie wymagania trzeba spełnić, by dostać angaż w drugiej i/lub trzeciej części „365 dni”? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Blanka Lipińska szuka aktorów drugoplanowych do drugiej i trzeciej części „365 dni”! 

„Chcesz zagrać w filmie 365 dni”? – wczoraj za pośrednictwem swoich InstaStories zapytała fanów Blanka Lipińska. A w kolejnych klatkach wyjaśniła, kogo dokładnie szuka i jakie wymagania trzeba spełnić, aby zostać zatrudnionym. Dobra wiadomość? Wśród poszukiwanych są zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

„Szukamy MEGA atrakcyjnych dziewczyn – szczupłych i super zadbanych.” – sprecyzowała pisarka i współtwórczyni filmu.

I dodała, że sceny z ich udziałem będą kręcone w nocy 20 i 21 lipca (tak, to już niedługo!) w okolicach Krakowa. Podała także dane kontaktowe, by potencjalne chętne wiedziały, do kogo wysłać swoje zgłoszenie. Podać należy nie tylko swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz wiek, ale i dołączyć zdjęcia – sylwetki oraz twarzy (bez retuszu). „Czy chodzi tylko stricte o szczupłe dziewczyny?” – zapytała od razu jedna z fanek. I doczekała się odpowiedzi. „Niestety akurat w tej scenie tak. Wiecie, film rządzi się swoimi prawami i często, aby oddać charakter postaci, musi ona wyglądać w bardzo określony sposób” – napisała Lipińska, rozwiewając wszelkie wątpliwości. A w kolejnych klatkach na Stories dodała, że tym razem poszukuje także panów. Oni także muszą przesłać produkcji swoje zdjęcia, nie podano jednak ścisłych wymagań dotyczących tego, jak mieliby wyglądać. Blanka Lipińska zasugerowała jedynie, że dobrze by było, gdyby byli to mężczyźni po 50-tce, bo – jak wytłumaczyła pisarka – mają wcielić się w rolę gangsterów”. Jacyś chętni?

Jeśli jesteście zainteresowane i zainteresowani, i spełniacie powyższe wymagania, zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czekają na was printscreeny Stories Blanki – wraz z konkretnymi wytycznymi i danymi kontaktowymi do produkcji.