Blorange to połączenie jasnego blondu i odcienia brzoskwiniowego. Łączą się w nim pastelowe odcienie różu i pomarańczu, dzięki czemu włosy zyskują najmodniejszy na początku 2017 roku kolor. Nazwę wymyśliła (a na pewno spopularyzowała na Instagramie) córka Micka Jaggera i modelka - Georgia May Jagger. Pod zdjęciem na jej Instagramie, na którym widać Georgię bez makijażu, w nowej fryzurze z grzywką, pojawiło się ponad 10 tys. polubień. Modelka znalazła też od razu naśladowczynie - hashtagu #blorange użyto już na Instagramie 2 tysiące razy. Przy postach często pojawia się emoji z brzoskwinią - zdaniem internautów to właśnie ta ikonka była inspiracją do nowego odcienia włosów.

Jak uzyskać blorange na swoich włosach? Lepiej nie próbujcie tego w domu. Ten rodzaj farbowania najlepiej oddać w ręce profesjonalisty. Przed nałożeniem pomarańczowo-różowego koloru należy rozjaśnić włosy. Najlepiej i najprościej przetestować go więc na włosach, które były już rozjaśniane, na przykład na platynowym blondzie. Wtedy mamy pewność, że uzyskamy odpowiedni kolor i zapewnimy mu trwałość.

Blorange nie musi być koloryzacją trwałą. Wręcz przeciwnie - świetnie sprawdzą się tu wszelkie płukanki, a nawet popularne latem kredy do włosów. Koloryzowane w ten sposób włosy zachowają odcień tylko przez kilka myć (w przypadku kredy nawet krócej), a wy będziecie miały czas, by przekonać się, że to na pewno odcień, którego chciałyście.