Renaissance World Tour Beyoncé trwa w najlepsze. Każdy koncert to kolejne niespodzianki. Była członkini Destiny's Child porywa tłumy i pozostawia po swoich występach niezatarte wspomnienia. Jednak jej koncert w Paryżu wieczorem 26 maja był szczególny. Tym razem to nie sama królowa porwała publiczność, lecz jej 11-letnia córka Blue Ivy Carter.  Najpierw oszołomiła fanki i fanów na koncercie, a potem wybuch internet, bo oczywiście wideo z występu Ivy zalało go wkrótce.

Blue Ivy zrobiła furorę swoim tańcem podczas koncertu Beyoncé w Paryżu

11-letnia pierowordna córka Bey i Jay-Z pojawiła się niespodziewanie na scenie koło swojej mamy w trakcie tanecznego utworu „My Power” z 2019 roku. Dziewczynka miała na sobie lśniący srebrny kombinezon podobnie jak jej mama i stojący za nią tancerze, wraz z którymi perfekcyjnie wykonała całą choreografię. Tłum nie mógł przestać klaskać i wiwatować po występie Blue. Także jej babcia, obecna na koncercie w Paryżu, była pod ogromnym wrażeniem popisu, jaki dała jej wnuczka. 

Wczoraj w nocy widziałam, jak moja piękna wnuczka (11) tańczyła przed prawie 70 tysiącami ludzi! Dała radę i taka cool! Blue Ivy Carter ❤️❤️❤️❤️❤️ Nieustraszona❤️❤️ – napisała na swoim instagramowym koncie mama Bey, wzruszona i dumna babcia Blue. Opublikowała też krótkie wideo z wnuczką na scenie.

Blue Ivy gwiazdą sieci po występie w Paryżu

Nic dziwnego, że w sieci zawrzało, kiedy tylko trafiły do niej filmy z koncertu Bey w Paryżu. Występ 11-letniej Blue Ivy przed tłumem fanów i fanek jej mamy, świetne odtworzenie choreografii sprawiło, że natychmiast okrzyknięto, że Blue Ivy to gwiazda, która rodzi się na naszych oczach. Nie zabrakło słów, że to nowa ikona i że ten występ mother-daughter zapisze się na dobre w popkulturze.

Kariera Blue Ivy Carter

Przypomnijmy, że Blue Ivy Carter jeest najmłodszą zdobywczynią Grammy na świecie. Jej wideo z tanecznymi popisami natychmiast stają się viralem w sieci. Dziewczynka ma też doświadczenie w występowaniu na ogromnych scenach przed naprawdę liczną publicznością. Show w Paryżu nie było dla niej debiutem.  W styczniu tego roku Blue Ivy dołączyła na scenie do swojej mamy podczas wykonywania piosenki „Brown Skin Girl” na otwarciu Atlantis The Royal Resort w Dubaju. W bordowym brokatowym stroju, który przykuwał wzrok, 11-latka zaśpiewała swoje partie nagrodzonego Grammy utworu.

Duet Blue Ivy z mamą w Dubaju / fot. Kevin Mazur / Getty Images