Sezon jesień-zima może być trudnym czasem z wielu powodów. Brak słońca odbija się na naszym nastroju. Niskie temperatury wymuszają rewolucję w garderobie. Do tego jeszcze dochodzi wizja bardzo odległych wakacji. Znaleźliśmy jednak element garderoby, który może być ogromnym wsparciem w tych trudnych miesiącach. Nie chodzi tu o otulający szal, którym się owiniemy, żeby przeczekać do lata. Kluczowa jest niosąca nadzieję bluza z trzema słowami, które oddają wszystko, czego potrzebujemy o tej porze roku.

Dodatkowo ubranie jest dostępne w dwóch optymistycznych kolorach. Naszym ulubionym maśle i koralu. Kluczowe jest jednak przesłanie, które niesie. Napis „Sole. Mare. Vacanze” (w tłumaczeniu z włoskiego „Słońce. Morze. Wakacje.”) to dla nas zastrzyk potrzebnej nadziei, bo w końcu jeszcze będzie ciepło i słonecznie, a wraz z piękną pogodą przyjdą też wakacje i okazja, żeby wybrać się nad morze. Do tego czasu bluza z kolekcji polskiej marki będzie nam o tym nieustannie przypominać.

Bluza z trzema słowami – „Sole. Mare. Vacanze” od Drivemebikini

Dobrze znane z kolekcji polskiej marki Drivemebikini hasło „Sole. Mare. Vacanze” to przebój z wiosenno-letniej kampanii. Okazuje się jednak, że tego typu napis wraz ze zmianą aury nie tylko się nie dezaktualizuje, ale jeszcze zyskuje zupełnie nowe znaczenie i daje nam nadzieję na przyszłość. Nowa kolekcja Drivemebikini to zimowa wersja „la dolce vita”. Oddają to nie tylko włoskie słowa na bluzach. Widać to także na fotografiach z kampanii.

Te powstały we włoskich Dolomitach, a dokładnie nad najbardziej turkusowym jeziorem Lago di Braies, które jest położone w Południowym Tyrolu. Podczas pracy nad kolekcją projektantka myślała o kolorach, jakimi chciałaby się otaczać zimą – żywych i optymistycznych, stąd w kolekcji fluo zielony, magenta (wybrana przez Pantone kolorem 2023) i koral. Nie zabrakło także popularnego masła. A to wszystko w postaci komfortowych, miękkich i otulających bluz oraz innych elementów garderoby.