Od 24 listopada do 8 grudnia klienci sklepów Biedronka po raz drugi będą mieli możliwość nabycia pościeli zaprojektowanej przez duet polskich projektantów Bohoboco. Tym razem do sprzedaży trafi aż 6 wzorów.

Pościel dostępna będzie w odcieniach szarości, czerni i bieli, pasteli, a także fuksji połączonej z kobaltem. Trio, Dots, Horizon, Line, Pop Art i Splash - to wzory kolekcji Bohoboco dla marki Biedronka. Ich ceny zaczynają się od 89 zł za pościel o wymiarach 160 x 200 cm i 99 zł za wymiary 220 x 200 cm.

To druga kolekcja Bohoboco dla Biedronki. Rok temu w tym samym okresie pościel polskich projektantów także trafiła do sprzedaży. Najwidoczniej pościel okazała się hitem wśród klientów portugalskiej sieci sklepów i idealnym prezentem pod choinkę. 

Bohoboco nie byli pierwszymi projektantami, których kolekcja trafiła do Biedronki. W 2014 roku duet Paprocki&Brzozowski zaprojektował walentynkowe koce dla zakochanych. W tym roku marka LOFT 37 stworzyła kolekcję butów, torebek, portfeli i akcesoriów, a miesiąc temu w sklepach Biedronka dostępna była kolekcja HOME & SPA by Maciej Zień