Na tę wiadomość czekaliśmy od dawna! Twórcy kolejnej – dwudziestej piątej już części przygód Jamesa Bonda nareszcie ogłosili, kto zagra w najnowszym filmie. Główna rola ponownie przypadła Danielowi Graigowi. Aktor wcieli się w agenta 007 po raz piąty. Jak sam jednak przyznał – ostatni. Na wielkim ekranie ponownie pojawią się też Ralph Fiennes, czyli filmowy Gareth Mallory (M), Lea Seydoux jako Madeleine Swann, a także Ben Whishaw (Q), Jeffrey Wright (Feliks Leiter), Rory Kinnear (Bil Tanner) oraz Naomie Harris (Eve Monneypenny). W Bond 25 nie zabraknie jednak gorących debiutów! Do obsady najnowszego filmu o Jamesie Bondzie dołączył między innymi Rami Malek, znany z takich produkcji, jak Bohemian Rhapsody (37-latek genialnie zagrał tutaj Freddiego Mercurego), czy Mr. Robot. Jaka rola przypadnie mu w dwudziestej piątej części Bonda?

Bond 25: Znamy obsadę nowego filmu o agencie 007. W filmie zagrają między innymi Daniel Craig i Rami Malek!

Pierwsze plotki dotyczące tego, że Rami Malek dołączy do obsady najnowszego Bonda pojawiły się kilka miesięcy temu. Dotąd nie wiedzieliśmy kogo zagra nagrodzony Oscarem aktor, ale najprawdopodobniej to właśnie on wcieli się w czarny charakter produkcji. Oprócz Ramiego Maleka, w nowych rolach zobaczymy Dali’ego Bensallaha, Billy’ego Magnussena, Anę de Armas, Lashanę Lynch oraz Davida Dencika. Za reżyserię odpowiada natomiast Cary Fukunaga, który wcześniej pracował między innymi nad serialami Maniac oraz True Detective.

„Bohemian Rhapsody” - powstanie druga część filmu? Na to wygląda! >>>

Bond 25: Data premiery - kiedy nowy Bond trafi do kin?

Niestety wciąż nie wiemy, jak brzmi oficjalny tytuł filmu Bond 25. Według zagranicznych mediów kolejna produkcja o agencie 007 zostanie nazwana Shatterhand – ale na razie są to tylko spekulacje. Znamy natomiast oficjalną premierę najnowszego Jamesa Bonda! Twórcy filmu potwierdzili, że Bond 25 z Danielem Craigiem i Rami Malekiem w rolach głównych trafi do kin 25 kwietnia 2020 roku. Nie możemy się doczekać, a wy?

Bradley Cooper nie może zapomnieć o „Narodzinach gwiazdy”! Zdradził zaskakujące plany wobec filmu >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A word about #BOND25 from Rami Malek (@ramimalek)

Post udostępniony przez James Bond 007 (@007) Kwi 25, 2019 o 5:31 PDT