Chciałabyś zacząć trenować boks, ale boisz się, że będziesz jedyną dziewczyną na sali? A może ćwiczysz już jakiś czas i chciałabyś spotkać dziewczyny, które jak ty pokochały ten sport walki? Przyjdź na warsztaty Boxing Girls na Stadionie Narodowym - największe warsztaty boksu tylko dla dziewczyn!

Już we wtorek 26 listopada o 19:00 zapraszamy Was na trening Boxing Girls na Stadionie Narodowym. To prawie dwie godziny ćwiczeń na wybranym poziomie - od zera i średnio zaawansowany - oraz koniec panel dyskusyjny z niezależnymi, inspirującymi dziewczynami.

Boxing Girls jest autorskim projektem stylistkiMagdy Jagnickiej. To warsztaty, podczas których profesjonalni trenerzy z Akademii Walki uczą podstawowych kroków bokserskich i ciosów prostych. Nieważne, czy ćwiczysz coś codziennie, czy nawet nie pamiętasz, kiedy byłaś na ostatnim treningu - spróbuj czegoś nowego, girl! Poradzisz sobie. Może złapiesz zajawkę do boksu, a na pewno przyczynisz się do walki ze stereotypem, że boks to sport tylko dla mężczyzn. W USA kochają go top modelki, m.in. Gigi Hadid, i otwarcie mówią, że swoją formę zawdzięczają ćwiczeniom w ringu.

Zobacz także: Jak zacząć swoją przygodę z boksem? Podpowiada stylistka Magda Jagnicka, inicjatorka warsztatów Boxing Girls

Jak będzie wyglądał trening?

Na początku uczestniczkom wręczone zostaną prezenty od partnerów warsztatów, czyli marek House, Lech Free, Kazar Studio, Maybelline, Soti i YouKaya. Punktualnie o 19:00 zaczynają się ćwiczenia. Rozgrzewka potrwa 20 minut, a następnie rozpocznie się treningu boksu. Uczestniczki ćwiczyć będą pod okiem profesjonalistów z Akademii Walki. Nigdy wcześniej nie trenowałaś? Spokojnie, nie potrzebujesz ani rękawic, ani bandaży. Na warsztaty przyjdź w stroju do ćwiczeń i w butach sportowych, a jeśli masz, weź ze sobą matę! Po ponad godzinie treningu o relaks w ramach stretchingu zadba Natalia Tober@natfit.pl.

By wyjść zmotywowaną nie tylko poprzez wysiłek fizyczny, ale też przez słowa, warsztaty zakończą się 45-minutowym panelem dyskusyjnym z wyjątkowymi kobietami. Udział w nim wezmą Magda Jagnicka - stylistka i założycielka Boxing Girls, aktorka Joanna Koroniewska, założycielka marki Mandel Monika Kalicińska oraz Ismena Dąbrowska, redaktor prowadząca Glamour.pl.

Jak zapisać się na warsztaty Boxing Girls na Stadionie Narodowym?

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy napisać wiadomość prywatną na profilu @boxinggirlspl na Instagramie oraz wpłacić 100 zł za wstęp. Zostało jedynie 20 ostatnich wolnych miejsc, więc musicie się pospieszyć.

GLAMOUR jest partnerem wydarzenia. Do zobaczenia!